odďalovanie menštruácie pri antikoncepcii?

Príspevok v téme: odďalovanie menštruácie pri antikoncepcii?
martinaR

Beriem HAK rok aj štyri mesiace ... Počas celej tej doby mi menštruácia chodila PRESNE na hodinu...No posledných 4-5 menštruácii sa mi čím ďalej odďaluje,a ja som čím dalej tým nervóznejšia.Najprv to bolo na obed,potom poobede,naposledy už večerom,a teraz už je skoro noc,a stále nič ! ... Už by som panikou pišťala,ale pred týždnom som si robila test,ktorý vyšiel negatívny.( i ked si ním nie som stopercentne istá,pretože sa má robiť tri dni pred očakávanou meštruáciou.)...stáva sa vám to pri bratí hak?...Kedže ju už beriem dosť dlho,nie je potrebné zmeniť ju?...je možné že mi prestala sedieť?či je normálne že po roku presnej meštruácie mi to takto všetko hapruje?

maruska123

kde je napisane, ze ti menzes musi chodit presne na hodinu a presne v ten isty den?to vobec nie je pravda..

nemas preco ju menit, kvoli takejto veci ti ju ani ziaden gynekolog nezmeni

ak si myslis, ze tvoje telo su hodinky...

MartinaR

som si istá ,že som ju brala každý den na čas,plus sa do mna môj priateľ neurobil.Ale aj tak som nervozna...Je normálne že sa mi takéto veci stávajú po dlhej dobe užívania?

panika

to nie je haprovanie, pri HAK sa Ti moze stat, ze nebudes krvacat vobec. tak dbaj nato, aby si ju brala denne v ten isty cas a ine neries...
a keby Ti nesedela, krvacala by si hocikedy v priebehu cyklu