ja uz ani neviem

Príspevok v téme: ja uz ani neviem
xyrta

Ahojte.
Stalo sa vam, ze jednoducho na otazku "Ako sa mas?" neviete odpovedat? Prosto ani sami neviete, ci sa mate zle alebo dobre. Lebo ja fakt netusim ako sa mam. Citim sa ako uplny debil.
Mam pracu, mam co jest, mam priatela, konicek, som mlada. Beriem pol roka AD, chodim na psychoterapiu. No hlavu mam plnu myslienok, ktore ma trapia a niekedy doslova tryznia. Zaspim len s liekmi na spanie.
Ja neviem. Mam sa vlastne dobre alebo zle?

Maoam

xyrta: vsak povedz, co si naozaj myslis, nehraj pozy pred ludmi :-DD aspon zazijes obcas nieco srandovne alebo zaujimave, lebo to malokto bude cakat, ze budes uprimna :-DDDD

Maoam

neznasam tuto otazku :-D

v skutocnosti malokoho zaujima, ako sa mas, ale taki ludia, ktorym na tom naozaj zalezi sa opytaju skor takto: 'ako ti je?' alebo 'ako sa citis?'

namiesto ako sa mas? mam radsej otazku 'ako ide zivot?' alebo 'co nove?'

lebo to skor vystihuje to, co chcu ludia pocut :-) (kedze su zvedavi)

Meretseger

lost: Ja to mám z PC hry Tomb Raider Chronicles :)
No jo, aj takí sú, ale to je číra škodoradosť, či nie? Nepáči sa mi to.

lost

Meretseger

wow, neuveris ale toto som chcel vcera napisat :D ale v tomto tvare : "Never better" a naucil som sa to zo serialu LOST :D ked to ten typek co zil na tom ostrove povedal..

ale musim oponovat - su ludia, co sa maju dobre, ak sa ma nikto zle..

Meretseger

Na otázku "Ako sa máš?" zásadne odpovedám "Never felt better!" T.j. nikdy som sa necítila lepšie! A to i vtedy, keď mi je práve absolútne na ho*no. A prečo? Ľudia nechcú vidieť, že je ti blbo. Podeliť sa o bolesť zvyčajne vyvolá ešte väčšiu... takže sa tvárim pohodovo. Síce sa mi to vypomstilo, ale na terapii sa snažím zmeniť svoje správanie - hoci NFB používam stále:)
Mala som sa presne ako ty - a možno i stále mám, žijem na AD a tie myšlienky... škoda reči. Ale vždy si hovorím, že by mohlo byť aj oveľa horšie. A keď mi bolo už totálne najhoršie, že som takmer skočila pod vlak, uvedomila som si, že ešte vždy je tam niekde rezerva...
Myslím, že sa máš/máme jednoducho raz tak, raz tak, ale najhoršie je, že je to všetko skôr v tej šibnutej hlave.

pravy huhu

Nikto sa ta nepyta na to, pretoze by bol naozaj zvedavy. Preto je jedno, co odpovies:
1. Mam sa ku.va dobre
2. Stoji to za hov.o
3. Nepytaj sa a chod do p.ce
4. Ujde to
5. Nic moc
6. Da sa, ale nie velmi
...