Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo s takou postavou?

Príspevok v téme: čo s takou postavou?
Dida11

Ahojte. Mám 172 cm a 48 kg a fakt hroznú postavu =/. Som geneticky veľmi štíhla - veľmi úzky trup, drobné prsia, chudučké ruky, no v porovnaní s trupom ŠIROKÉ BOKY ( chytím si boky a cítiť samé kosti...), plochý zadok a chudučké nohy... super kombinácia =/. Celá som vychrtlá, len tie široké boky :-/. Ja fakt neviem, čo na seba...naozaj nepekne to vyzerá... so stavbou kostry nič nenarobím... Prosím vás, akým oblečením by som mohla ako tak korigovať moju postavu? Už som z toho zúfalá...

Sheyla

Dida, aspoň si môžeš byť istá, že ak si niekoho nájdeš, bude ťa milovať preto, aká si a nie kvôli výzoru. :-)

Milky

Postavu ako moja zena, akurat ona ma 185cm..
Takze jedine co jej zostava je nosit namieru usite kostymy. Vyzera dobre a nic sa tym nepokazi.
Akurat plavky musi zobrat vrch a spodok ineho cisla :o)

Dufam, ze nenosis kratke vlasy..

paganstorm

volnejšie oblečenie, ale až by si chcela nejaky ten kilogram pribrať, nechaj si od nejakeho trenera vypracovať stravovaci program a treningovy plan, bracho mal tiež geneticky nemožnu postavu a ešte k tomu štitnu žľazu v kely, ale vdaka cvičeniu a jedeniu tvarohov a vajec a takych somarin pribral za polrok 10 kil a aj ked už cviči len sporadicky vaha sa mu udržala

Dida11

LIZIZI - Čo sa týka modelingu a fotomodelingu, ja som už mala aj priame ponuky... mám jedno fotenie za sebou, lenže nie som ten typ, ktorý sa chce uberať týmto smerom... proste nič pre mňa... nemám na to povahu a vlastne ani čas :). A čo sa týka toho rozťahanejšieho oblečenia - keby v našom meste nejaké mali :-/. Nevieš o nejakej dobrej internetovej stránke, kde by sa dalo zohnať niečo takéto?

shop.abbeydawn.com

LIZIZI

nenos obtiahnuté oblecenia, skor leginy a nejake roztahanejsie tricko, tak to robim aj ja alebo som dost chuda,a mam dost velke ramena..tiez mam problemy z stitnou zlazou, preto neviem pribrat.
som tiez nestastna zo svojej postavy , no dost ma zarazilo že teraz zvolili model look , a je to uplne chuducke, az vyziahbute dievcatko tiez zo ziadnymi prsiami :) takze mame sancu dida :)

Annika1987

hm, tak to je blbe, tak potom si skus najst na internete sposob, ako to zakryt oblecenim.. asi sa to casom zlepsi, tazko tu radit, ked vela jes a nic sa nemeni.. nabrat svalovu hmotu cvicenim, dat si vypracovat treningovy plan v nejakom fitness centre..?

ANTYlopa

pekne mieri :) prsia nemáš malé... a aj bruško dobré :) a máš výhodu práveže taká postava je skvelá bude sa ti perfektne rodiť ak máš panvové kosti tak ďalej... ale nieje to až také zlé ako opisuješ...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čo s takou postavou? - Fórum - ZDRAVIE.sk