Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pravidelny zapal mocovych ciest

Príspevok v téme: pravidelny zapal mocovych ciest
ivanana

potrebujem radu skutocne od odbornika... od roku 2004 trpim pravidelne zapalmi mocovych ciest, s tym, ze najskor to bolo dvakrat do roka a hned po nasadeni ATB (nolicin) to preslo, ale jedno obdobie ma to trapi stale asi od roku 2009 - jesen, kedy som to mala 3krat po sebe a vzdy som brala ATB ktore pomohli na par tyzdnov, od roku 2010 som to mala takisto, ale uz odvtedy to mam stale pravidelne, bez priciny ma to chyti, trva to jeden den kedy vela pijem a uzivam pro urin,uz ziadne ATB som asi 14 mesiacov nebrala, medzi tym stale uzivam brusnice, uz som hladala aj pricinu v jedle na nic som ale neprisla, strasne mi to otravuje zivot, nikde nemozem ist, nikdy neviem kedy to pride a navyse kedze dodrzujem pitny rezim u mna nehorzi ist niekam kde nemam moznost ist na toaletu, ani moj sexualny zivot neni nic moc ... nechcem brat ziadne ATB uz! viem asi ma posle kazdy k odbornikovi doktorovi, ale bojim sa, ze jedina moznost bude nejaky operacny zakrok ...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pravidelny zapal mocovych ciest - Fórum - ZDRAVIE.sk