Hovori sa chodi si za snom. Neviem ako

Príspevok v téme: Hovori sa chodi si za snom. Neviem ako
buratinka

Viem, uz tych tem o tomto tu bolo strasne vela.Ale ja naozaj chcem byt modelka.Viem ze som sa pre to nerodila len neviem ako to urobit uz.Vyplnila som par tych internentovych dotaznikov na strankach agentur.Par sa ich neozvalo a z par mi prislo ze sa mam zastavit osobne v agenture v BA.Lenze mne sa vtedy nedalo lebo ziadali aj ucast rodica a ja mam dost lenivych rodicov a je to dost daleko.A teraz uz mam cerstvych 18.Lenze ked som pisala do tych agentur tak uz sa mi neozvali.Asi to brali ako odmietnutie ved viete .. oni maju adeptiek dost.A teraz uz neviem co mam robit.Agentury ktore ma chceli sa neozyvaju a tie co mi neodpisali uz otravovat nechcem.Citim sa ako v bezvychodiskovej situacii.Jedine ist na nejaky casting lenze ich je straasne malo.Viete o nejakom?Ale mam ist osobne do BA do tych agentur s fotkami? Viete mi nieco poradit?:(

lolo2222

kazda husicka ma milne predstavy,, aka bude modelka,, ja sa len smejem

nakonec v dnesnej dobe koncia v nemecku po bordeloch lebo agentury uz veru nie su ake byvali

ale ver mi casom ta to prejde

jajka001_

atm aka je asi hodnota krasy ked sa da kupit? ked sa chlap da prerobit tak, ze je z neho krasna zena? zeny modelky su akurat tak vychudnute vesiaky na saty, alebo ich fotia do časakov kde ich stokrat upravia,takze nemusis byt vobec krasna
aj vcera v telke moj muz ze hen, jaka špata a robi modelku, predkus a podobne, upravia to na fotke, nasvietia, nastyluju, vykruti sa do spravnej polohy a hotovo. produkt je na svete.

lolo22222

vies kde som?
v riti

veru jajka ma pravdu dobre casy modeliek su uz davno prec

okrem toho na slovensku ti tu nikto nezaplati

musis do zahranicia a tam ta budu akurat vyciciavat

ale to sa tam musis dostat

inak ta baba co skocila v japonsku z okna modelka bola moja znama no a kde je teraz ta

lolo222222

vies kolko je takych bab ako ty?

a vies kolko z nich sa presadi?

snivaj dalej

okrem toho mas uz dost rokov
ja som zacinala v 14tich