Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravidelne cvičenie a zdrava strava

salajka

jasne, ze sa tymto stylom schudnut...mne zatial vychadza len to poctive cvicenie, stravovanie pokulhava (pizza raz tyzdenne musi byt a to sladkeeee :)) ale aj samym cvicenim som za 4 mesiace schudla 7,5kg (mam z coho, 160cm, vaha 75kg, teraz vazim 67,5kg :))
cvicim pravidelne 4-5x tyzdenne, niekedy kazdy den 1hod 15 min pump it up-burn it, lose it, alebo tae-bo ale len basic trainning zvladam zatial :) prip. zumba

KRJF

nóó, ja chcem byť čo najskôr chudšia. Nasjkôr som chcela do letných prázdnin schudnúť 20 kg, čiže to by bolo za 5 mesiacov.a určite mám z čoho schudnúť. Pozerala som videá z dovolenky 2010 ( už vtedy som bola taká guľa tuku), a bolo to niečo hrozné...

sloniatenko

ahoj krjf da sa a myslim ze tych 6kil urcite zvladnes ak sa trochu posnazis :) len pevna vola bva problem ta sklamava obcas.ale zalezi i od toho ci mas z coho chudnut alebo nie.a preco do 3m?niekam sa chystas?ja chcem schudnut tak 17kil.chcem do juna schudnut tak 8-12kil snad sa podari :) ty ak zvladnes to co si sem napisala hlavne to cvicenie tak to by bolo super u mna je to cvicenie vzdy problem ja bud cvicim aj 5x do tyzdna alebo aj pol roka vobec. :( drzim palce a napis

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravidelne cvičenie a zdrava strava - Fórum - ZDRAVIE.sk