Padol mi mobil do vody

Príspevok v téme: Padol mi mobil do vody
karicka

ahojte potrebovala by som vediet ze co mam robit ked mi padol mobil do vody asi na 2 sekundy (samsung galaxy ace)
hned som ho vybrala rozobrala (bateria, pamatovka, sim karta von) vytriasla som z toho vodu ako som len mohla utrela a susila fenom chvylu. neviete co mam robiť dalej? a ci mi pojde ked ho zapnem?

blondula

aj mne raz padol,teda smykol sa jak som varila.mala som v drese zemiaky v hhrnci s horucou vodou a jak som dotelefonovala,vysmykol sa :DDDD pokym som hrniec precedila,uz bol "vareny-peceny" :-( nastastie to bolo davno,ked boli moderne este take "beckove" crngace :D keby tam padol moj "ajfon" ,normalne tam ruku strcim :DDDD

lenkaaaaaaaa

daj ho do rana na radiator, dovtedy ho nezapinaj. Mal by fungovat. Ak nie, padom do vody si stratila zaruku (vzadu je indikator vlhkosti) takze jedine platena oprava. Zatial som kazdy utopeny mobil rozbehala. Drzim palce!

Jooppc

tak ja som 2 dni hladala mobil v snehu a ked som ho nasla dala som ho trosku na teple miesto ,nabila .... a co je super on ide .... ;:-O

george303

musi sa uplne vysusit mne takto padol do vody a zacal mi ist az po tyzdni .. hlavne ho treba dat potom ked je vyschnuty nabit pretoze mne voda vybila baterku a aj preto som ho nemohol zapnut ....