Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Spontánny pneumothorax a let

Príspevok v téme: Spontánny pneumothorax a let
Peter90

Zdravím, pred dvoma rokmi som mal tri spontánne pneumothoraxy. Dva na ľavej strane a jeden na pravej strane pľúc. Boli torakoskopicky operované obe strany odvtedy problémy nie sú. Každoročne chodím na pľúcne vyšetrenie a rtg a všetko je bezproblémové. Kamarátka, ktorá sa presťahovala do Anglicka ma však teraz pozvala na oslavu jej narodenín a ja mám dva spôsoby ako sa tam dopraviť. Prvý je drahší a dlhší. Autobusom tam pôjdem 24 hodín a cesta stojí cez 200€ spiatočná. Ak si však zarezervujem vo vhodnej dobe letenku, let ma vyjde zhruba na 70 až 100€ aj so spiatočnou letenkou a samozrejme som tam cca za dve hodiny. Len sa chcem spýtať, aký je váš názor na lietanie po spontánnom pneumothoraxe. Doktorka mi to bezprostredne po operácii zakázala, no keď je už všetko v poriadku myslím, že by som to mohol risknúť. Predsa 2 hopdiny a 24 hodín je rozdieľ. Za každý názor budem vďačný...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Spontánny pneumothorax a let - Fórum - ZDRAVIE.sk