Ako vypočítam plodné a neplodné dni?

kar

ahojte, mal som styk s partnerkou, dalo by sa povedat ze aj prerusovany bez vyvrcholenia :D, chcel som sa spytat, ze ci je mozne,alebo, ze ci je tam sanca, ze otehotnie ked mala asi 7 dni pred cyklom? ... dakujem za odpovede :)

tip

Ak si na druhy den po styku dostala MS, tak by si nemala byt tehotna. Vtedy je to uz dost malo pravdepodobne. Zavisi aj od toho, aky dlhy mas cyklus, ci je pravidelny a tak. Najvyssia sanca na otehotnenie je cez plodne dni, ktore su za normalnych okolnosti, ked zena nema ziadnu poruchu okolo stredu cyklu. Vajicko sa uvolnuje postupne aj viac dni. To kedy su u Teba plodne dni sa da zistit podla mnozstva a konzistencie posvoveho hlienu, ktory je prirodzeny. Alebo aj ovulacnymi testami, dostanes ich v lekarni volne predajne. Alebo meranim tzv. bazalnej teploty pravidelne pred vstanim z postele rano v ten isty cas merias teplotu bud v posve, v konecniku alebo pod jazykom - vzdy na tom istom mieste.

kathusqa4

dobry den.chcela som sa opytat, som 2 dni po menstruacii a mala som styk sa chalanom bez ochrany ale neurobil sa do mna. je tam nejake riziko otehotnenia?dakujeem.

okoloiduca

pre 993sexica993
tak otehotniet mozes.. necem ta strasit ale aj ked je kondom v poriatku jeho ucinnost je iba 89-93% a nie to ked sa ece roztrhne!!.. a co sa tyka toho ze to bolo na 3.den po menstruacii to tez neni prekazka pre otehotnenie mnohe zeny otehotneli aj ked mali sex pocas menstruacie...

lucys

dobry den, pred rokom a pol som potratila a pokusame sa o dalsie dieta. ale po potrate mam strasne nepravidelny cyklus (vymeska mi aj dva mesiace)a nemam plodne dni. je mozne ze nebudem mat nikdy dieta? mam sancu otehotniet? je nejaka liecba? moj gynekolog zatial so mnou nic nerobi a caka kym sa mi upravi cyklus...

niekto

az sa nemilim tak ovulacny vytok upravuje ph tak aby mali spemie vhodne podmienky
pravdepodobnost je mozno nizsia ale urcite by som sa na to nespoliehal