Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zápal močových ciest a sex

Príspevok v téme: Zápal močových ciest a sex
zuzanka123

Problémy začali, keď sme začali s partnerom aktívne sexuálne žiť a pretrvávajú
dodnes. Zdravotníctvo mi veľmi nepomohlo, nakoľko ma poslali z urológie na cystoskopiu, čiže zákrok, ktorý mi v konečnom
dôsledku vôbec nepomohol a príčina mojich problémov sa stále neobjasnila. Riešila som to ďalej takisto na gynekológii, ale
tam mi zistili len streptokokovú infekciu, preliečili ju a problémy naďalej pretrvávajú. Mali sme s partnerom aj prestávky v sexe,
ale vždy po ňom sa symptómy opäť vrátili, bolesti pri močení, rezanie a pálenie a podobne... Mám stáleho partnera a napriek
tomu mám tieto bolesti priamo naviazané na pohlavný styk, inak je to v poriadku... Liečim sa prevažne urologickým čajom a
kapucínkou, ale potrebovala by som dlhodobé riešenie môjho zdravotného stavu aj vzľadom na môj sexuálny život.

Za radu vopred veľmi pekne ďakujem!

alenka_maxova

citala som, ze zapal mechura je casto sposobeny prave sexualnym stykom a prenosom infekcie. Cize nielen sedenie na studenych miestach moze za zapal...Strasne nerada odporucam antibiotika, lebo je to svinstvo, ale teraz by ti skutocne mohli pomoct. Treba ist k urologovi, ten ti predpise spravne. Uzivaj ich zaroven s probiotikami (dostat aj specialne zenske probiotika). Potom si davaj okrem urologickeho caju, aj brusnicovu stavu, nesladene brusnice a nacas sa vyvaruj sladkeho. Papaj vela probiotik (acidko, kefir, tvaroh) a posli aj priatela k lekarovi :)

toskanka

roky som trpela tymyto problemami a gynekolog nic,len urologicky caj.a boli to chlamydie a bolo uz neskoro na vsetko.rychlo na test!

eex

Asi pred rokom ma už prešla trpezlivosť -bolo to stale dokola.Davala som si pozor aby som neprechladla,atd....Ked mi hrozila dalšia hospi.tak doktorka vyšetrila manž. ejakulat a nasledne nasadila lieky tie bral asi 3 mesiace-od vtedy pokoj.On nemal žiadne problemy-on ich prenašal na mna

eex

TO mi sme tiež-no takmer vždy po styku prišlo... palenie ,..rezanie ..zapal mechura ,nasledne ant.(pliesne tak dokola)teraz je to super trvalo to dlho -ale teraz vieme že pričina bola ....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zápal močových ciest a sex - Fórum - ZDRAVIE.sk