Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Časté hnačky, krče, tráviace prblémy.

Príspevok v téme: Časté hnačky, krče, tráviace prblémy.
Sasa62

Ahojte mám 22 rokov a už dva roky pozorujem časté hnačky, potom zas zápchy, kŕče, zlé trávenie a pobodne. Posledného pol roka mam každý týždeň hnačky a niekedy také že zo mňa ide len voda, a pretrváva to aj týždeň, aj keď beriem lieky a držím diétu. Bojím sa ísť k doktorovi, neznášam vyšetrenia, neviem prečo, ale mám k tomu odpor, kým mi nebude neznesiteľne zlé ma tam nikto nedostane. Vie mi nikto poradiť, či to môže byť niečo vážne a posúvanie vyšetrenia to môže mať vážnejšie následky. Mama má odjakživa problémy s črevami, z veľa druhov potrevín jej býva zlé, pravidelne už 20 rokov, môže to byť dedičné. Není sú topríznaky celiakie?? Niekedy mi ale aj mesiac zas nie je vôbec nič, a môžem zjesť čokoľvek. Preháňa ma vždy aj počas menštruácie, pravidelne, a na druhý deň po tom, ako som pila víno, či alkohol, aj v malom množtve. Čo mi môže byť???

Magy

podla toho ako to opisujes, moze ist o viacero dovodov, ktore sa navzajom kombinuju. celiakiu mat mozes v nejakej forme, plus nieco dedicne, nervozita, zlcnikove problemy, zaludocne vredy... tazko posudzovat, na odborny posudok s presnym vysledkom treba odbornika - a poriadne vysetrenie, ktoreho sa tak desis. bohuzial cim dlhsie to budes oddialovat, tym si narobis viac skody, lebo sa postupom casu presunies do chronickeho stadia, kde nebude take lahke tvoj problem odstranit, pripadne to bude uplne nemozne.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Časté hnačky, krče, tráviace prblémy. - Fórum - ZDRAVIE.sk