opuch pier

Príspevok v téme: opuch pier
eneline30

Dobry den. Minuly tyzden v pondelok mi extrémne napuchla ve horná pera. Čakala som herpes, vecer som pila jablkovy džús. Nikdy predtym sa mi to nestalo. No do rana to zmizlo. V priebehu ďalšieho dňa som začínala mat podobný pocit so spodnou perou ale nakoniec sa nic nestalo. Dnes po týždni sa to zopakovalo. Najprv vrchná, v priebehu dna polavila no na to mi opuchla spodná, co mam doteraz. Neviete mi poradiť, ci mam nejaky vírus v tele alebo alergiu? Doteraz som nemala žiadne alergie.

maruska123

vies ty ani nemusis byt alergicka na nejaku potravinu konkretne, staci, ze je v tom nejaka chemia a tvojmu telu vadi prave to...Ecka napriklad

lochness

vies co, to sa stava aj mne, raz za par tyzdnov, vacsinou na hornej pere, zacne ma to svrbiet a po chvili to napuchne a uz to necitit nijako a odpucha to cely den... raz som s tym isla na pohotovost lebo som mala gambu 2x taku velku cestne slovo :)) sranda je ze sa mi to stava hocikedy, raz aj rano ked som este nic nejedla, takze na alergiu to nevyzera... samozrejme na pohotovosti im ine ako alergia nenapadlo tak do mna pichli dithiaden, ale ten mi absolutne nezabral, takze pochybujem ze to bude alergia... skus si to odsledovat ci sa ti to naozaj stava len po urcitom jedle alebo len tak z nicoho nic ako mne

eneline30

No asi to tak bude. Prvy krat to mohlo byt z jablkoveho džúsu a dnes na co som zabudla bol pohár grepoveho. Som dopadla veru. Moje obľúbené. Rozmýšľala som aj nad niečím v tele, co mozno reaguje na príjem vitamínov.