Co to moze byt?

Príspevok v téme: Co to moze byt?
malickaaaaa

Caute zeny,
asi ste sa uz vsetky stretli s mykozami a pod. ved aj ja ale take cosi som este nemala: take steklenie pri vchode do posvy (ziadne zapachajuce vytoky) takze som si naordinovala canesten krem. Miestami sa mi zdalo ze sa to zlepsuje ale vcera som mala taky slabulilinky vytok ako vzdy a trosku bol zafarbeny do cervena cize krv.
Nemam ziadne bolesti. Myslite ze ten canesten na to zaberie? vdaka

malickaaaaa

ahoj AlexSandra,
no ved to, ze asi budem musiet zmenit lekarku, neda sa takto dalej pokracovat...
sa mi zda,ze sa mi to aj zlepsuje lebo stale pouzivam canesten a tiez pijem bylinkove caje(alchemilku a zihlavu), tak dufam,ze sa to nezhorsi,
dakujem za reakciu

AlexSandra

Malickaaa,

ak ta pri akutnom pripade lekarka objedna az o 7 dni (vlastne neviem, kedy si jej volala, ale najneskor dnes), tak to nie je vhodna lekarka. A ak sa ti infekcie budu opakovat, sama zistis, ze to takto nejde. Ja sama som musela zmenit lekara. Bol sice vynikajuci, no pomyslenie na jeho vynikajucost mi pri ukrutnych svrbeniach a paleniach nepomohlo. Podobne ako ked mas silnu anginu, nepojdes snad o tyzden k lekarovi..

Moj prispevok nie je utok na teba, ale na niektorych lekarov. Drzim palec, mozno nakoniec ani nic nemas :)