VYHRAZA SA MI

Príspevok v téme: VYHRAZA SA MI
anastacia80

Chcela by som poprosit o radu ak ma s tym niekto skusenosti....tak začnem takto -minuly rok v novembri som predavala na aukciach.Jedna pani si u mna vydrazila vestu za 7 eur plus postovne 1,80.Zaplatila,ja som ju hned odoslala.No vesta sa jej asi nepacila stale na nej hladala nejake chyby mimochodom povodna cena bola 22eur.Pytala naspat platbu vraj nezodpoveda popisu a tak dalej.Ja ale viem ze bola takmer ako nova ked som ju posielala no ona ze su tam vraj nejake flaky atd,dokonca uz hrubo nadavala v kazdom maily.Dnes mi dosiel balik ja som si nevsimla meno lebo som cakala iny prebrala som ho,dosla mi ta vesta cela flakata ja neviem ci od sava ci coho...a ked som sa pozrela do schranky bol tam takyto mail.....VRACIAM VAM TU POSRATU VESTU VRATTE MI PLATBU (uz z toho spravila 10eur)POSTOVOU POUKAZKOU (co je divne,ved preco nie naspat na ucet...LEBO TO BUDEM RIESIT RADIKALNE.MATE NA TO DVA TYZDNE.Ja fakt nemam slov ani neviem co robit.Najradsej by som jej vratila peniaze na ucet z ktoreho ich poslala nech uz da pokoj ale som poburena pretoze v takomto stave som jej ju neposielala,co mam robit???Som zvedava co chysta.

Maoam

maruska: moze a tvoja verzia sa mi zda pravdepodobnejsia ako ta moja, lebo to robi aj mimo forum, na privatny mail, ak jej z 10 ludi na to polka skoci, no je to prefikane, lebo su to nizke sumy a kvoli 10 euram sa nikto nebude hadat ani sudit, veru fakt mozes mat pravdu

maruska123

maoam ze to moze byt? ved preco by potom chcela, aby jej vratila 10...niekto je dobre prefikany

ked uz nieco nechcem, tak pozadujem vratenie tej sumy, ktoru som do toho dala a nie viac

Maoam

a nemohla by si ju nahlasit adminovi? ja som to vtedy urobila, s tou co zrazu chcela ine vydanie knihy, hoci VEDELA, ze kupuje tu z r. 2006 a nie z 2007, cupka jedna a bohuzial skoncilo to standardnou odpovedou, ze ma pravo mi tovar vratit do istej lehoty a ja jej mam povinnost vratit peniaze

tak ale toto je iny pripad, ona mi tu knihu vratila neposkodenu, takze som ju mohla predat niekomu inemu, mrzelo ma to sice, lebo som jej uhradzovala este vydavky na postovne atd, proste minus par eur, ale najviac ma mrzelo to, ze bola agresivna uz v prvom e-maili, ja som ju nahlasila a viem, ze uz tam nie je registrovana (alebo si asi zmenila nick, neviem)

skus to nahlasit adminovi, ale je to hnusne, od nej, urcite urobila daco s tou vestou a potrebovala to hodit na teba

maruska123

no tak preco by si jej mala davat navyse peniaze?

pekne jej vrat len to, co ti zaplatila, ani o cent viac

mam taky pocit, ze to je jej strategia..si predstav, ze urobi toto 10 ludom a od kazdeho vypyta o 3 eura navyse, hned zarobi 30 eur..chapes?podvod..

anastacia80

Ja jej ich vratim len nech mi da pokoj.Lenze teraz zacala spekulovat ze ich nechce bankovym prevodom ale postovou poukazkou a bla bla a este si tam zapocitala plus tri eura navyse.Nejde mi o tie peniaze,len som sokovana z jej pristupu.

anastacia80

Najhorsie je ze klame.Pretoze vesta nebola poskodena ked som ju posielala.Ona ju musela pofrkat savom lebo presne tak vyzera.Tisicky ludi predavaju na aukciach.Ja som prisla na nete uz o 270eur dala som trestne oznamenie aj tak z toho nic nebolo.Preto viem ake to je ak vas oberu o peniaze a za vysoke sumy nekupujem ani nepredavam.Je to nespravodlive.Sama si tu vestu vydrazila,videla co kupuje boli tam obrazky poskodena nebola.Inak je zaujmave ze ma zmenene udaje v registracii,pise mi len na mail,a neriesila to vobec s adminom tej stranky.