Remington Shine therapy

matusssska

Tiež mám túto žehličku a som veľmi spokojná. Raz keď som mala vyžehlené vlasy sa ma mama pýtala, z čoho sa mi tak pekne lesknú vlasy tak asi nejaký efekt to má :)

Lina01

Ja som túto žehličku dostala, a musím povedať, že som veľmi spokojná :)
Inak mám prirodzene kučeravé vlasy, s ktorými som spokojná, ale niekedy proste zatúžim po zmene.
Ale ide o to, že vzhľadom na to, že moje vlasy sú kučeravé tak sú aj prirodzene dosť suché a pri žehlení inými žehličkami vyzerali veľmi sucho. No a keď som použila túto tak mi každý chválil moje leklé zdravo vyzerajúce vlasy :) takže vrelo odporúčam :)

katuša

no ja som používala výrobky z drogerie ako syoss alebo ten ružový loreal. myslím si, že to ochránilo vlasy,ale konce sa mi odlamovali tak či tak, lebo ja si ich aj farbim na blond. teraz som si ale kupila od kaderničky, dala mi značku rolland a som s tým neskutočne spokojna. je to taky olejček, ale vidno ako to tie vlasy pekne do seba nasaju a su vyživene a hlavne po tých z drogerie mi nevydržlai vlasy až tak perfektne rovne, po tomto ano. je to sice drahšie,ale oplati sa určite zainvestovať do profesionalnych výrobkov :)

maruska111

katuša prosim ta ake pripravky pouzivas? chcem niečo čo nemasti vlasy ale zaroven ich uhladzuje a chrani. dakujem

katuša

ja ju mam a som velmi spokojna a kamaratka takisto :) ale doležite su hlavne tie pripravky na vlasy pri žehleni...