Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

behanie

Milky

Jaj a zabudol som to najdolezitejsie. V Kauflande maju ochutene tvarohy, tusim MIBLU. Su ceresnove, vanilkove, s kuskami cokolady.. 220 kCal. Po nich sa super zaspava..

Milky

Znie to hlupo, no mne trvalo straaaasne dlho, pokial som sa naucil pocitak kalorie normalneho zradelka.
Pokial som chcel poznat presne hodnoty kCal nejedaval som v restikach.
Ale tuniak v plechovke, vajicko na tvrdo 70 kCal, platok chleba 80 kCal a podobne, to si zapamatas lahko..

Milky

Lezim so zapalom pluc, takze mam casu..
Kup BEBE keksy 225 kCal, ochutene ovsene vlocky 250 kCal, puding od Dr.Oetkera - ten co sa rozraba vo vode 115 kCal, detska vyziva 60kCal.

papricka29

tak nejakych par tipov mozes napisat budem vdacna, ale nemusis nevyhnutne dnes, nechcem ta zatazovat :) ked si najdes cas a chut :) .... ja sa idem plne venovat uceniu, takze dakujem zatial za vsetko vsetkym :)

Milky

Poznamka do mobilu, co mas zajtra kupit.. Nezabudni i ostatne. Chces doporucit? Ja som schudol 55kg, takze nejake malicke skusenosti by sa nasli.
A k tej hudbe = urcite ano. Radsej ako sparing partnera, ktoremu by si musela prisposobovat, dobre sluchatka a super hudba.

Läufer

intervaly zo zaciatku urcite ne, alebo len veľmi lahke

take bomby ze 5x1km na rýchlo s prestávkami nezvladnes ak nemas zakladnu vykonnost

papricka29

Läufer, dakujem :)

zatial mi dobre aj samej, aj bez hudby, ak to prejde nieco vymyslim :)

tak dufam ze sa nejak do toho dostanem, postupne, je to maaalicko demotivujuce takto,ale nevadi, mozem si za to sama, ze nemam ziadnu kondicku, ja ani 30 min este nevydrzim, takze tak :X

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

behanie - Fórum - ZDRAVIE.sk