Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

uz by to naozaj chcelo kamarátku

Príspevok v téme: uz by to naozaj chcelo kamarátku
Tete16

mám 21 a nemôžem povedať, že by som mala v živote aspoň jednu kamarátku. kamarátov mám veľa, ale sú to samí chlapi a čím ďalej tým viac pociťujem , že by som potrebovala mať pri sebe aj niekoho ženského pohlavia :( Chcem tak veľa keď chcem priateľstvo o akom možno čítať v knihách, časopisoch a viedieť vo filmoch? A ako vôbec násť kamrátku? :((

paganstorm

no ono je t s babami často tak že ked sa niečo zadari, zavidia, ja mam kamaratov asi narovnako oboch pohlavi, ale s chalanmi sa da jednoznačne lepšie vychdzať, no zase človek občas potrebuje tu priatelku, lebo ked si chcete vyliať srdce, chalani to beru privelmi s humorom na moj vkus

LETICIA

suhlasim s blondulou, ja mam tiez viac kamosov a menej kamarataiek, ale mam aj tie, ale skoro kazde pratelstvo s babou skoncilou hadkou z druhej strany, lebo to mas vzdy tak, ked ma niekto nieco lepsie, alebo sa mu dari tak ho treba znicit, cize nepripustam si ich ani velmi k telu a je to fajn.

zewa

Ja uz nikomu neverim. A neverim ani na priatelstvo ako vo filmoch.
A ked uz kamaratku, lepsie je taka fyzicky pritomna ako online ;)
Mozno najdes v skole, v praci, na joge, zumbe...

blondula

aj ja som mala len kamaratov-muzov a len jednu najlepsiu priatelku a vobec ma to nepoznacilo.skor naopak,cim viac zien,tym viac klamstiev,intrig a ohovarania :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.