vraska hnevu

Príspevok v téme: vraska hnevu
tristan7

Zdravim, myslite si,ze je normalne, ze 21.rocny chalan ma az tak vyvinutu vrasku hnevu(medzi ocami) ze ta vertikalna ciara je vyrazna aj v pokojnom stave mimiky, doslova to tam svieti. Som z toho zufaly, predsa len clovek sa ani nemraci, ale prave ta ciara budi dojem, ze som stale zamraceny, mam z toho dost velke komplexy, (botox, kyselina hyl. je riesenie na par mesiacov, takze v tomto to nevidim) ):

tristan7

alic3: komplex je pretoze ani ludia v 35 rokoch ju nemaju az tak viditelnu ako ja a vzdy na to musim mysliet, kedze ludia sa ma v kuse pytaju preco sa mracim, a pritom sa vobec nemracim,

alic3

preco mas z toho komplexy? botox je blbost, hlavne v takom nizkom veku. som si nemyslela, ze uz aj chalani takto vymyslaju...

tristan7

geegirl7: nemam problem s porozumenim ani s citanim, len pisem vedecky podlozene fakty, to ,ze si dotycna pichla botox a vraska jej zmizla je mozne iba v pripade, ak tu vrasku mala pri pouzivani mimiky a v situacii nepouzivania mimickych vrasok tu jej vrasku nebolo vidno, ale moj problem je v tom,ze tu vrasku vidno 24 hodin denne, ci sa mracim, alebo smejem..
a kazdy plasticky chirurg ti povie to iste, ucinok botoxu je v ochromeni svalstva,nie vyplne vrasky, takze nemozes pohnut mimickymi svalmi v danej oblasti, tym sa ti nevytvori vraska, ak vraska uz existuje miesto botoxu sa vyuziju vyplnove materialy, kt. su sakramentsky drahe..

geekygirl7

Nehnevaj sa, ale mas problem s citanim s porozumenim? Vsak kanvela ti napisala,ze mala vrasku, isla na botox, vraska zmizla. Preco by bol botox taky popularny? Ludia nan nechodia, ked nemaju vrasky vsak naco? Idu si ho pichnut ked uz vrasky maju. Mas predsa google, precitaj si nieco o tom, pozri si obrazky pred a potom, napis do nejakeho centra (Ustav lekarskej kozmetiky a pod)odpovie ti lekar. Je pravda, ze niekedy je vraska uz moc hlboka a pouziva sa kombinacia botox + vypln, ale to sa tyka tak 40-50 rocnych ludi.

tristan7

ale ja mam z toho komplex, nemozem sa ani do zrkadla pozriet, proste mi to strasne vadi, mat 21 rokov a hlboku ryhu medzi ocami..
a botox v mojom pripade nepomoze, kedze ja tam tu ryhu uz mam, botox je len na zmrazenie mimiky, ale on vrasku nevyplni..

roza

A čo ak ti to svedčí? Tými umelými zásahmi by si si mohol uškodiť, znásilňovať prírodu sa už veľakrát neosvedčilo. Možno sa výhody ukážu neskoršie, takí muži čo majú len pár hlbších vrások nikdy v tvári nezostarnú. Neviem, ale možno je to aj tvoj prípad.

- mira

Tristan, zona medzi obočín signalizuje stav pečene. Ak je tam akákoľvek nezrovnalosť, je nezrovnalosť v pečeni. Vráska znamená sťahovanie tkanív v pečeni, jej preťaženie a oslabenú funkciu.
Na príčine je živočíšna potrava, hlavne mäso, syry, vajcia, jednoduché cukry a priveľa bielkovín alebo potravy vôbec.
Na nejaký čas by si mal tieto potraviny vynechať. Pečeň zregeneruje pri rastlinnej strave, založenej na kvasených zeleninách. Najpriaznivejšie sú zelené vňate, hlavne jarná cibuľka, pór, špenáty zo zelených vňatí, z obilnín hlavne jačmenné krúpy. Takéto poptraviny dopĺňaj ostatnými obilninami, zeleninami, trochou strukovín a semienok. Načas vynechaj tuky. Je dobré jesť menej. Dopraj si relax a prirodzený pohyb vonku, kde si vybiješ prebytok energie a prípadnú zlú náladu.
Takto sa ti zona medzi obočím uvoľní a pohľad prejasní.

Eva6

Aj ja mám túto vrásku, zdedila som ju po otcovi. Je dosť výrazná a doma ma niekedy upozorňujú, aby som sa nemračila, pričom sa nemračím a tvárim sa normálne. Ja to neriešim, každý je nejaký. Na svete sú horšie veci ako jedna vráska na čele. Priateľ mi minule z toho nakreslil smajlíka :-)

J111

Keď budeš mať peniaze, tak to vyriešiš. Inak, mindre nemaj, väčšina ľudí kašle na to, kto ako vyzerá. Si príliš zahľadený do seba:D