Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

fresh diet

dana660xz

moja susedka sa podľa toho stravuje asi od nového roka a naozaj vidím výsledky. ono je to vlastne zdravá strava, len opísaná cudzími slovami. sú tam rozdelené potraviny an skupiny jedna skupina je dobra jedna zla a a ta tretia neviema aká :) ale ked sa na tie skupiny pozries, tak vlastne zistis, že ide o racionalanu zdravu stravu. takže ako barličku pri zmene starvovacích návykov odporúčam. a to aj pre to, lebo susedka vyzerá na dobrých 80 kil a za dva mesiace podla podla mna dole 5-7 kilo.

sannynka

To ani nie je dieta, v podstate jes dobre-zdrave veci:) vyhybam sa akurat inhibitorom z potravin a stabilizatory v malej miere. v knihe su recepty na naozaj chutne jedla.stravujem sa podla tejto knizky cca dva tyzdne, cvicim kazdy druhy den aerobne. citim sa ovela lepsie,hlavne travenie sa mi upravilo, uz mi nie je tazko po kazdom jedle.a nieco som aj schudla,citim to na nohaviciach:)

sloniatenko

to fakt?u mna to zas vzdy zlyhalo.a diety su o nicom ved predsa ich nebudes dodrziavat na furt.radsej zmen jedlo za zdravsie jedlo a nemysli furt na to ale snaz sa jest zdravsie :)

hdddddddd

To je mi jasnéé.. len potrebujem nejaké inštrukcie a nápady a hlavne motiváciu. Keď idem podla niečoho lepšie sa mi to dodržiava.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

fresh diet - Fórum - ZDRAVIE.sk