Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Klub XXL - alebo klub odvážnych

Príspevok v téme: Klub XXL - alebo klub odvážnych
bebe25

Klub XXL vznikol pre všetky ženy a všetkých mužov, ktorí chcú navždy skoncovať s prebytočnými kilami, nadobudnúť sebavedomie a zmeniť tak svoj život. Založili ho skvelé ženy, ktoré rozhodne nepatrili do skupiny 90 - 60 - 90.

Sú to ženy, ktoré sa rozhodli raz a navždy schudnúť a podeliť sa s vami o tom ako sa im darí a vypočuť si ako sa darí chudnúť Vám. Zabudnite na hladovky, prísne diety, ktoré vám niečo prikazujú a zakazujú. Podstatná je Vaša voľba.

Sú vítaní všetci, ktorí chcú začať svoj boj s kilami naviac, bez rozdielu veku, pohlavia, váhovej kategórie, zdravotného stavu...

Okrem online komunikácie organizujeme pravidelné stretnutia v rôznych mestách (na mesačnej báze.

Tešíme sa na Vás

alibeta

Zdravím, verím, že som sa správne dostala do Klubu XXL, ako som čítala v Novom čase pre ženy o pani Dagmar Boskovejzo Zvolena, či....?Ako sa treba spojiť a zaregistrovať?

bebe25

Evik - práve som pozerala, ale údaje som o tebe nenašla - takže to bohužiaľ naprešlo vypisuje mi systémová chyba - a neviem presne v čom je problém. Mrknem na to a čo najskôr nahodím nový link.

Dúfam to bude v poriadku.

bebe25

Nemôžem povedať, že pracujem pre spoločnosť Tiens - Som len užívateľ - ktorý má zľavu na produkty a prístroje. Moje zamestnanie sa týka úplne inej oblasti - predaja pivného sortimentu na slovenský a zahraničný trh :-) aj s týmto Vám viem pomôcť. Od výroby až po konzum :-)

bebe25

Kočky mám otázku ktoré z vás by mohli prísť na naše stretnutie v BB - o 16:30 ČSA - bývalá krajská odborová rada - budova oproti lekárni - pod priorom. Je potrebné ísť podľa šípok TIENS.

Ak by ste potrebovali nejaké informácie kľudne mi napíšte.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Klub XXL - alebo klub odvážnych - Fórum - ZDRAVIE.sk