Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Helikobaktera pylori a liecba

Príspevok v téme: Helikobaktera pylori a liecba
julca12

Dobry den,

mam Helikobaktera uz asi 3 roky,3 roky som brala antibioticku 7 dnovu kuru( Pantopac),helikobaktera stale mam.
Robila sa mi endoscopia a brali mi vzorku na co je moj Helikobakter citlivy.Gastroenterolog mi predpisal: Tetraciclin 250mg :4x2 tabletky denne
Metronidazol 500mg:3x1 tabletku denne
Omeprazol :1x1 tabletku denne

Bojim sa brat ten Tetraciclin lebo viem,ze nici oblicky a ma aj ine vedlajsie ucinky a musim brat 8 tabliet na den 7 dni(zda sa mi to nejak privela a plus este aj ten Metronidazol brat).

Ma s tym liekom niekto nejake skusenosti??
Este som zabudla povedat,ze nezijem na Slovensku ale som v zahranici a nedoverujem tym lekarom co su tu,niesu tak specializovany ako nasi Slovensky lekari.Preto sa potrebujem poradit.
R.N.G. mozes mi povedat svoj nazor??
Dakujem velmi pekne

123petra123

Ahoj, měla jsem taky problém a kamarádka mi doporučila PYLOX. Našla jsem ho ted v akci na tehle stránce,tak pokud má někdo problém,tak doporučuji. - Odkaz odstránený -

RNG

Neviem o ziadnom pripade, kde sa podarilo s vysokou pravdepodobnostou potlacit Helikobakter cesnakom alebo porom.
Ja sa spolieham na oskusane metody s vysokou pravdepodobnostou vyliecenia, ako je koloidna strieborna voda, monolaurin, PepZin GI(zinc carnosine) pripadne aj mastika(masticha).

Paˇťo

Dobrý deň chcel som sa spýtať ked že som začal po antibiotikach čo mi nezabrali na Helikobaktera Pilory ,, tak teraz skušam ten por a cesnak každe rano si davať či to musiš na lačno jest alebo to možem aj spolu s raňajkami ... vo pred ďakujem .

dievčina22

Pre všetkých ktorí sa nemžu zbaviť helikobaktera mám prírodnú liečbu, ktorá mne naozaj pomohla. Je t tinktúra z orecha kráľovského a kapucínky, stačilo niekoľko kvapiek denne a po mesiaci zmizlo pálenie žalúdka aj pocit na vracanie :) Nechcela som brať toľko antibiotík keď mi veľa ľudí povedalo že nemusia stopercentne zabrať. Kto by chcel vyskúšať tieto tinktúry, nájdete ich tu: milenium43.webnode.sk

monka2

RNG:dakujeeem
chcem sa opytat este na ten extrakt olivove listy... mozu byt tie a dovkovanie ma byt kolko kapsul na den?

Anglický názov: Olive Leaf Extract Super Strength
Kategórie: Imunita
Balenie: 60 kapsúl
Váha: 750 mg

Štandardizovaný na 20 % alebo 150 mg Oleuropeinu
dakujem za pomoc a konzultaciu)))

RNG

Paldehjn, HP sa da potlacit aj koloidnou striebornou vodou, 4 x 1/4 deci na prazdny zaludok, aj inymi, ako napr Pepzin Gi, co je cannosine zinku, 3 x 2 kapsule nalacno. ale aj roznymi inymi, ako napr monolaqurin, 3 x 5 gramov atd.
Problem, co mas su ale chlamidie pneumoniae, nebezpecna a velmi tazko liecitelna nakaza, ktora vzdoruje antibiotikam a znizuje celkove inunitu tela, takze sa ta chytia aj take infekcie, co by ionac telo hravo potlacilo.
Na to som tu viackrat spominal extrakt z olivovych listov davka oleuropeinu v nom musi byt 3 x 300 mg, tiez kvaspky samento, coumanda a banderol, 3 x 10 z kazdeho a zaroven brat odmaskovace, inac tato vnutrobunecna maskovana infekcia sa neda znicit.
Odmaskovace su NAC,
davka 2 x 600 az 1200 mg a serrapeptaza,
davkas 3 x 120 000 IU

monka2

ahojte, chcem sa poradit..som veganka mam vahu 51 a vysku 168 zistili mi HP,stafilokoka v hrdle a chlamidiu na plucach a kopu virusov..som v prdeli asi... antibiotika ani nerozmyslam lebo by toho asi bolo vela a celkovo ich odmietam ked jem zeleninu by mi bolo z nich tazko...zacala som brat striebro a zinok..len neviem kolko toho striebra mam brat pri mohej vahe ci tak isto ako opisuje RNG...ale neviem co s tou dalsiou pliagov co mam v tele..hrozne(

palden

mne zistili helikobaktera a kedze nechcem silne anitibiotika,hladam nieco prirodne. Nasiel som rakytnikovy olej a mastichu – zivica z jedneho stromu čo do mesiaca vylieci vredy aj helikobaktera… www.mastichaterapia.com

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Helikobaktera pylori a liecba - Fórum - ZDRAVIE.sk