Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

odchod preč, ďaleko

Príspevok v téme: odchod preč, ďaleko
laskonka12

Ahojte, nemáte niekedy nutkanie zbaliť všetky veci a odísť? Niekam preč, hocikam. Mám strašnú chuť ísť preč, viem, že by to bol v podstate útek od všetkých povinností nad ktorými sa mi už nechce ani premýšľať ani ich riešiť, ale konečne by som našla pokoj v duši. Ale nám nejako odvahu a "zaužívané vzorce" správania ma nepustia....Spravili ste to už niekto?

Pladzes

Ako vidím nie som ani ja sám s takýmito pocitmi. Tiež už dlhú dobu chcem vypadnúť preč. Nie som materialista, tak peniaze u mňa nehrajú veľkú rolu. Už som zvažoval aj takú možnosť, že sa skúsim pridať do nejakej charitatívnej organizácie a odísť niekam do sveta pomáhať ľuďom, možno bývať v chatrči, robiť možnom ťažkú prácu, ale netrápilo by ma či budem mať dosť peňazí na účty jedlo, šaty atď. Mal by som i dobrý pocit, že niekomu pomáham. Toto pre mňa vcelku reálna cesta hľadania pokoja v duši. Tiež by to bolo zložité a zo zčatku určite ťažké ale toto je jedna z mojich aspoň uskutočniteľných predstáv a túžob. Inak by som sa najradšej zbalil a šiel pešo, stopom precestovať Európu a možno svet. Len toto je ozaj len snenie.

Slobodna

laskonka12 rozumiem ti, tiež tak žijem, doma vzorná dcéra, študentka atď. ale mojou prirodzenosťou je sloboda a preto si občas vyrazím užiť divočinu, žiadny sex ani chlast v tom nie je. Jednoducho občas musíš byť sebec a dopriať si takéto chvíle, inak ťa to skôr alebo neskôr položí. Nemusíš hneď vypadnúť do zahraničia, stačí ak vyrazíš na pár dní niekam ku kamarátke a užiješ si život.

soffa

a to je najzavaznejsie s celeho...ze nedokazes porozumiet v ich rodnej reci....to bolo zo vsetkeho najtahsie..nerozumiet.ale jasne kazdy ma obcas take stavy,,vypadnut,preto chodim kazdy rok na dovolenku aj keby na chleba nebolo;-)))ak to tak citis,ta chod,drzim palce,vzdy je sa kam vratit ci nie???

Lumik

tiez som mal take myslienky, aj som isiel jedneho dna, docela sa mi tam pacilo ale tahalo ma to aj domov, samozrejme boli aj stresy ako pise soffa a problemy doma cakali ako zasa pise Slobodna, ale teraz som znova na Slovensku a uz ma to sem tam taha zasa prec, niekde k moru alebo do hor... amazonsky prales :)).

laskonka12

Slobodna, zase nemám tu nejako závažné nedoriešené veci, ktoré by som tu nemohla nechať. Môj život je skrátka nalinajkovaný, VŠ popritom práca, skončím VŠ, práca v obore ak sa pošťastí, možno doktorát a atď...Ale mňa to nebaví, bije sa vo mne táto istota a nalinajkovanosť života a ten život, ktorý by som chcela skutočne žiť. A áno toto moje filozofovanie nikam nevedie, lebo som asi aj tak posero a ostanem pri linajkách a nebudem spokojná nikdy.
soffa, viem, že to nie je jednoduché niekde v cudzine a sama, ale aj teraz som sama, starám sa sama o seba, riešim problémy sama, jedinou výhodou je, že komunikujem v materinskom jazyku a že som si vybudovala aké také zázemie.
ďakujem, aspoň vidím, že tie pocity nemám sama :).
a neverím tak celkom tomu, že sa nenájde nikto kto naozaj zo dňa na deň odišiel a nevrátil sa...

soffa

a myslis si ze najdes v zahranici bez strechy nad hlavou,znalostou cudz.jazyka,a roboty budes mat pokoj v dusi????ja som tak bola 4 roky a prvy mesiac boli neskutocne stresy,vsade,nepoznas zvyky v robote,nerozumies rec,ci v praci ked od teba nieco chcu,alebo v obchode.chod a vyskusaj.zahranicie je dobra skola zivota,ale nezabudaj ze tam pecene holuby do ust nepadaju...kadzy ma pocit obcas,ze potrebuje zmenu,vypadnut prec,vypnut ale domou je sladky domou!

xxxxxxxxxxxx

keby prachy neboli problem urcite by som sa nenervovala a isla niekam do haja si aspon oddychnut uplne sama :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

odchod preč, ďaleko - Fórum - ZDRAVIE.sk