Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

samoopalovacie pripravky

ladenka123

Prosím vas baby vždy mam na bruchu vela ale vela chlpov poradte mi čo mam robiť ? mám s toho zlí pocit chcem mať pekne a bez chlpov bruškoo ale vzdy mam vela chlpov a som ich oholila :( citim sa velmi zle ako chlap čo mam robiť ? vzdy ked sa sprchujem musim si is oholiť .. poradte mi baby pleasee

lasska32

Ak môžem prispieť, podľa mňa je za slušné peniaze a zároveň s veľmi dobrým výsledkom krém He-Shi. Najlepší vo výrobe samoopaľovacích krémov sú Angličania, pretože tam si na to potrpia a je to tam popularnejšie ako solárka. Aj He-Shi je odtiaľ. ja ho používam pravidelne už asi 2 roky a nemenila by som.

pusinka5667

Svojou pokožkou som uplne biela ako stena !!! a to važne a teraz jak som ho začala používať ten samoopalovací sprej tak šeci mi škole začali hovorit že černoška :) fakt možem povedat že som brutalne hneda ! žiadna oranžova !!! som sa do toho samoopalovacieho uplne zamilovala a vobec mi nie je luto tých penazí :)

akcul

elke: viem.. treba to nechat uschnut to je jasne ale tak myslim ze napr uz po uschnuti ..lebo som pouzivala od Sun a to strasne smrdelo a aj ked som sa spotila trosku tak som mala hnede flaky na obleceni

elke22

No ak si nedáš hrubú vrstvu a hneď na to biele tričko, tak si myslím, že oblečenie zostane ok.. Možno ho stačí používať 1-2 krát do týždňa, mne sa tak často nechce, ja ho používam raz za mesiac, mám strašne veľa kozmetiky, neviem čo si dať skôr :-))

maruska123

z tychto bezne dostupnych drogerkovych sa mi najviac pacil tusim dove..z neho som tak strasne nesmrdela-ale to nebol samoopalovak, len tonovacie mlieko

elke22

Dostať ho len v DM drogerke. Ja si zvyknem niekedy večer urobiť peeling (tvár, krk, dekolt) a potom si dobre rozotriem trošku toho mlieka, nie viac ako bežná dávka krému. Na druhý deň som tak prirodzene tmavšia, ak chcem byť ešte viac, použijem ho večer znovu (už bez peelingu).

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

samoopalovacie pripravky - Fórum - ZDRAVIE.sk