Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dovolenka

Príspevok v téme: Dovolenka
dovolenka12

Prosím Vás, ak sa v tom niekto vyzná. Ak pracujem u jedneho zamestnavateľ povedzme rok, mam 20 dni novej dovolenky a dajme tomu 7-8 dni starej dovolenky. Planujem dať výpoveď dajme tomu v aprili. Čo s mojou zvyšnou dovolenkou?
Možem si tu staru ešte teraz vyčerpať a nova sa mi prenesie do noveho zamestnania? alebo ako to je? viem že narok na dovolenku ma zamestnanec po 6O odpracovanych dnoch, ale plati to aj ked pred tym pracoval? ...
Takže ak mi to vie niekto zrozumitelne vysvetliť budem rada

soffa

vypovedna doba sa dava 2 mesiace dopredu.oznam im to koncom februara,ze koncis,a dohodni sa so zamestnavatelom ze mas este staru dovolenku ze si ju chces vybrat (tych 7-8dni)od noveho roka mas narok na 1 a pol dna volna na mesiac ,cize ty by si mala este 6 dni dovolenky s novej,ak budes koncit az koncom aprila..cize vybrat si mozes 7-8 dni starej +6 dni novej dovolenky.alebo jednoducho nech ti ju preplatia!do noveho zamestnania sa dovolenka so starej praceneprenasa,to s tym nic nema.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dovolenka - Fórum - ZDRAVIE.sk