Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

riedene kravske mlieko na kojenie

Príspevok v téme: riedene kravske mlieko na kojenie
Martina_

Dobry den

Potrebujem docasne doplnit pri kojeni polovicu chybajeceho materskeho mlieka, asi 30 - 40 ml. Nechcem dietatu davat umele mlieko, pretoze obsahuje sirany a iny bordel, a nechcem dieta otravit. Mozem za tymto ucelom pouzit kravske mlieko zriedene kojeneckym cajom v pomere mlieko : caj = 1 : 3 ? Co obsahuje kravske mlieko co nemoze dostat 2-mesacny kojenec?

zuzulik55

Kravske rozhodne nie!!! Nastuduj si zlozenie umelych mliecok, dnes su to uz kvalitne nahrady. Moj maly pije amilk a je zdravy

watermelon

Kravské preboha nedavaj. Dnes sa dá kúpiť aj umelé kozie mliecko, určite je zdravšie. Mimochodom mnoho mamičiek si myslí že ma málo mliecka ale nie je to tak. Čím viac budeš prikladat dieťatko tým sa ti viac vytvorí mlieka.

barunka3

martina, dvojmesačnému dieťatku určite nedávaj kravské mlieko, má oveľa vyšší obsah bielkovín a sodíka ako materské, môže sa tak narušiť metabolická rovnováha, vylučovanie. ak nemáš možnosť zabezpečiť dostatok materského mliečka, radšej daj umelú formulu, ktorá napodobňuje skladbou materské mlieko. a hlavne, nemiešaj materské mlieko s iným, nekontaminuj a neznehodnoť ho.

blondula

toto by som neskusala ani ja ! ja som mojho krpca dokrmovala Nutrilonom,lebo som vlastneho mlieka mala malicko :-( take male miminko moze dostat krce v brusku...moj mal nastastie len asi 2 razy problemy s bruskom a ten plac a ako sa krcil....normalne som plakala s nim !!

maruska123

pokial viem, take male dieta nemoze pit kravske mlieko

na to je urcene to umele, ktore je v tomto pripade urcite vhodnejsie ako normalne kravske, pretoze je upraene tak, aby ho dieta vedelo stravit, kdezto normalne nedokaze

ani to neskusaj!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

riedene kravske mlieko na kojenie - Fórum - ZDRAVIE.sk