Ako nebyť gay

Príspevok v téme: Ako nebyť gay
vajcoo

pred pár dňami som zistil že je brat homosexuál, ale len asi 2 týždne. Mamu to moc vzalo a mna tiež,, lebo ma na viac než byť homosexuálom.mal už babu a pasovalo im to. neviem ako ho od toho odradiť, má predsa kus života pred sebou ktorý sa dá využiť aj trochu rozumnejšie. ja sa neviem tej myšlienky zbaviť , že je homosexual.. prosím poradte mi ako sa dá ho odviesť od homosexuality a ako ja môžem na to prestať myslieť . prosím nezverejňujte to

Joop

On si to nevybral ze chce bit gay on sa tak narodil on zato nemoze ja si myslím ze chce mat rodinu manzelku ako aj my aj keby sa velmo snazil to nezmený treba sa stím len zmierit a zit stim ved aj on je len clovek.

Yong

To sa nedá zmeniť , je to dané , a to,že pasoval k dievčaťu je normálne , gayovia obyčajne k dievčatám pasujú a vyzerajú ako pekný pár, ale zhľadiska psychického priťahovania je to nemožné

Pelepetka

No, niesom síce vedkyňa, ale viem že vedci už našli gén ktorý spôsobuje homosexualitu a vraj je v každom z nás len u niekoho prevláda :P - z toho sa dá odvodiť že homosexuálom sa človek môže narodiť...

Potom môže za homosexualitu aj výchova a nakoniec sú tu taký ľudia ktorý od rozkoše nevedia už že čo so sebou a tak prejdu na homosexualitu :D

Príroda si určuje čo je normálne a čo nie a keď sa takýto ľudia rodia tak asi to bude normálne nie? :)

A čo ma dosť mrzí je to že žena s ženou je v pohode to však vyplíva len z toho že väčšina si mysli že vzťah je len o sexe... čo je inak veľmi smutné :(

A neodsudzujte homosexualov, veď aj oni su ľudia a chcu lásku a byť šťastný tak prečo im to odopierať? Komu z vás by sa páčilo ak vám odopreli nárok na lásku? :)

gosling

bella12, keby si bola homosexualna, tak taketo bludy nepises... vidno, ze nemas ani len kusok potuchy o tom o com pises.. najlepsie je, ked sa clovek, ktory o tom pocuva od poboznych ludi abo je sam pobozny, sa zacne tvarit, ze je to absolutna pravda.. nestarajte sa do druhych, vy ich zivot za nich nezijete. ked sa dvaja lubia, na nicom inom nezalezi

J111

Ani ja to nepovazujem za normalne. Momentalne nemam chut na zensku, ale mat chut na chlapa by ma ani nenapadlo. Potom sa pos.erat a pod., to mi povedala jedna sestricka.

Treecat

Musis to z neho vymlatit to je jediny osvedceny sposob.Hlavne ziadny sucit raz ti zato bude vdacny.A gayov treba mlatit jak zito.Sak oni si rozmyslia ci budu gaymy.Presne jak byva ten pochod gayov co tam chodia normalny ludia protestovat.