Vlasy, vypadávanie, hormóny, farbenie?

Príspevok v téme: Vlasy, vypadávanie, hormóny, farbenie?
DzanaFX

Padajú mi vlasy následkom zlej hormonálnej hladiny testosterónu, keď by som si chcela zafarbiť vlasy, vypadajú mi ešte viac?? Zvyknem si ich farbiť už strašne dlho, len teraz mám trošku pochybnosti, či mi to neuškodí..Alebo to nemá na moje vypadávanie, spôsobené hormónmi žiadny vplyv? :-)

DzanaFX

Ľudia prosím poraďte niekto, či si môžem zafarbiť Syoss farbou vlasy, keď mám trošku poškodené mazové žľazy na hlave a padajú mi trochu vlasy, ale n ie moc. Bude to nejako spolu reagovať? Zhorší sa mi stav? Súúúrne, lebo o 40min idem do DM :-D

Annika1987

s mojimi vlasmi som robila vsetko mozne aj nemozne, farbenie, odfarbovanie, fenovanie, vobec som ich nesetrila a vobec mi nepadali a vzdy boli huste a zdrave
ale pred casom mi to zacalo vadit asi, tie chemicke farby, myslim, ze mi z nich padali vlasy, prechadzam na hennu

DzanaFX

Tak moje nevypadávajú, fakt ja mám 21r a od 15tich každý druhý mesiac sú farbené... Ide len o to, že teraz mám poškodené mazove žľazy trošku, aj kvôli tomumipadajú vlasy, mastneje mi pokožka ja na hlave, tak neviem, že keď zafarbím, či mi to uškodí, alebo to nemá na ot vplyv...:-)

jankaaaaaaaaa

niektore zeny maju taku citlivu pokozku hlavy a cibulky vlasov, ze im vypadavaju vlasy z farbenia. niektorym nie. tazko povedat ci tvoje vlasy su odolne ci nie