Priatel ma miluje ale fyzicky som prenho neprítažlivá.

Príspevok v téme: Priatel ma miluje ale fyzicky som prenho neprítažlivá.
Fantasia

Dobrý deň. mám 21 rokov, priateľ má 23. Sme spolu uz 8 mesiacov milujeme sa......... ale na druhej strane vidím ze sa mu pácia ine zeny......... .. ked pozerame nieco v tv a je tam krásna zena hned to komentuje.... a mna to bolí casto nepriamo naráza nato ze by som mala trosku schudnut neustale komentuje ako som namalovana ako sa mam obliekat ako sa mám česat...... mam pocit ze sa mu namne nuc nepáči. Je mi z toho zo plaču. Najdivnejsie natom je to že Som si stale osebe myslel a ze som celkom pritazlivá žena, Hovorilo mi to aj moje okolie.. aj partneri s kt. som bola a zrazu som s nim pritom on vobec nieje moj typ. ale zas nieje škaredý obycajný muž, No mna to dost bolí ked mi nepovie aspon niekedy ze som pekná... alebo ja newiem... uz sa za seba hanbím...... mam komplex .. zo seba .. ked sa ma chyti hned mu beriem ruku pretoze ma pocit ze zas okomentuje alebo si v dusi povie " och tá pneumatika okolo pása je nechutná" :( na druhej strane mi hovori ako má lubi.......... no to ze sa mu isto nepácim ma zoziera a nemám chut to s nim riesit pretoze sa citim zle. neprijemne a trapne to rozoberat :( Mate aj vy takýto problem? dakujem

paganstorm

ked sa mu nepačiš, je to jeho problem ni tvoj, keby ťa miloval, nehovoril by take veci a rozhodne by ťa miloval celu ako si, ak sa nezmeni, navrhujem vymeniť chlapa, ked ti tvoje okolie i tvoji ex povedali niečo ine tak bude on vadny alebo buzerant

peta111

lebo takyto problem je castejsi uz v dlhorocnych vztahoch... mas 21 a to je dlha doba trapenia ak s nim pocitas... a na svete je vela chalanov, ktori by ti nevraveli take veci a pacila by si sa im aka si... lebo ti to len podkopava sebavedomie, ako vravis, ze predtym si ho mala o.k.