Priatel ma miluje ale fyzicky som prenho neprítažlivá.

Príspevok v téme: Priatel ma miluje ale fyzicky som prenho neprítažlivá.
Fantasia

Dobrý deň. mám 21 rokov, priateľ má 23. Sme spolu uz 8 mesiacov milujeme sa......... ale na druhej strane vidím ze sa mu pácia ine zeny......... .. ked pozerame nieco v tv a je tam krásna zena hned to komentuje.... a mna to bolí casto nepriamo naráza nato ze by som mala trosku schudnut neustale komentuje ako som namalovana ako sa mam obliekat ako sa mám česat...... mam pocit ze sa mu namne nuc nepáči. Je mi z toho zo plaču. Najdivnejsie natom je to že Som si stale osebe myslel a ze som celkom pritazlivá žena, Hovorilo mi to aj moje okolie.. aj partneri s kt. som bola a zrazu som s nim pritom on vobec nieje moj typ. ale zas nieje škaredý obycajný muž, No mna to dost bolí ked mi nepovie aspon niekedy ze som pekná... alebo ja newiem... uz sa za seba hanbím...... mam komplex .. zo seba .. ked sa ma chyti hned mu beriem ruku pretoze ma pocit ze zas okomentuje alebo si v dusi povie " och tá pneumatika okolo pása je nechutná" :( na druhej strane mi hovori ako má lubi.......... no to ze sa mu isto nepácim ma zoziera a nemám chut to s nim riesit pretoze sa citim zle. neprijemne a trapne to rozoberat :( Mate aj vy takýto problem? dakujem

doubledog

maoam
srandujem, tu sa totiz pouzivaju rozne eufemizmy, tak som na to nadviazal.

ja som muz stale, takze netusim, preco si mala taky dojem

Maoam

ladida, no 30r je tiez uz nieco ine ako 21., ja som o dva roky starsia od teba, drzim si vahu, ktoru som mala v 20ke :-)), na co som hrda a tesim sa z toho, ale je pravda, ze v tomto veku to uz nie je samozrejme ale clovek pre to aj musi nieco urobit

kazdopadne ked si predstavim, ze na moju vysku 165cm mam 65kg, tak UFFF....to by som sa gulala

mam 56kg na 165cm a je to OK, nosim velkost 36, dnes som kupovala rifle 36ky a paradne mi sadli, takze niet nad cim plakat :-D

Maoam

doubledog: tak vies, pravda sa tazko pocuva, ale nemyslim, ze by som to napisala nejak arogantne, skor vecne :-)

doubledog, ja som bola v tom, ze si zena? preco si zrazu muz? :-D

bubo686

podľa toho ako si to popísala, mne sa zdá, že ten chlapec je nezrelý na vzťah, je to správanie typické pre 16-ročného chlapčeka. Vôbec si neuvedomuje ako sa správa pred Tebou, nahlas komentuje \"pekné ženy\", to je nezrelé, verím tomu, že nie je chlap, čo by si atraktívnu ženu nepozrel a nemal hriešne myšlienky, to áno, to patrí k životu, ale že ako malé decko to komentoval a to ešte k tomu pred milovanou osobou? to je nezrelé. Ak by ťa skutošne miloval, miloval by ťa takú aká si, ani by ho nenapadlo, aby Ti hovoril, že ako sa máš malovať, obliekať a pod. To že chce, aby si tak vyzerala ako retušované fotky krásnych žien v časopisoch znamená, že sa rád ukazuje na verejnosti, a to znamená, že to nie sú skutočné city, ale len to celé je len povrchné, sebecké, a ženu berie ako nejakú vec na chválenie sa. Skutočne milujúci muž inak sa správa.

jajka001_

šak mu nieco povedz, naco to riesis na nete? mas nizke sebavedomie, v tom je problem, nie v tych kilach navyse.

Maoam

vekom bude na vahe naberat tak ci tak, okolo 20ky maju baby svoje najkrajsie a najstihlejsie postavy, co bude casom, po porode a tak?

uz teraz ma vahovy problem, BMI by mala mat v 21r okolo 19-21, aby bola kocka

Maoam

ako vo vsetkom, tak aj v tomto pripade bude pravda niekde uprostred

na 21-rocne dievca je 70kg na 170cm fakt dost vela, niekde tu niekto pisal, ze ma 65kg na 170cm za predpokladu, ze je to sportovo velmi aktivna zena a tym padom pevna postava, vela svalstva, minimum tuku a podla prispevkov usudzujem, ze pojde o vekovo zrelsiu zenu okolo 35 az 40r., v tomto veku je to velmi dobra vaha, ale nie vo veku 21r.
Fantasia by mala vazit okolo 60kg-63kg, viac nie.
Druha strana mince je ale ta, ze prehnana kritika zo strany partnera alebo kohokolvek blizkeho, ak sa opakuje, zvlast ak je to este vyslovovane nevhodnymi vyrazmi a narazkami, je velmi zranujuca vec, niciaca sebavedomie, postupne, pomaly ale isto.
Nie je to dobry pristup.
Z mojich skusenosti je dost pravdepodobne, ze chlapcovi sa paci nejaka ina alebo celkovo iny typus zeny, mozno ho uz ani tak sexualne velmi nepritahuje.
Kazdopadne dievcine treba zacat sportovat a par kg zhodit - nie kvoli nemu, ale kvoli sebe.

ci to vztahu pomoze alebo nie, je otazne, kedze väcsinou to byva tak, ze ak by sa aj rozisli, jeho nasledujuca bude pravy opak tejto slecny, najskor nejaka 50kilova.