Priatel ma miluje ale fyzicky som prenho neprítažlivá.

Príspevok v téme: Priatel ma miluje ale fyzicky som prenho neprítažlivá.
Fantasia

Dobrý deň. mám 21 rokov, priateľ má 23. Sme spolu uz 8 mesiacov milujeme sa......... ale na druhej strane vidím ze sa mu pácia ine zeny......... .. ked pozerame nieco v tv a je tam krásna zena hned to komentuje.... a mna to bolí casto nepriamo naráza nato ze by som mala trosku schudnut neustale komentuje ako som namalovana ako sa mam obliekat ako sa mám česat...... mam pocit ze sa mu namne nuc nepáči. Je mi z toho zo plaču. Najdivnejsie natom je to že Som si stale osebe myslel a ze som celkom pritazlivá žena, Hovorilo mi to aj moje okolie.. aj partneri s kt. som bola a zrazu som s nim pritom on vobec nieje moj typ. ale zas nieje škaredý obycajný muž, No mna to dost bolí ked mi nepovie aspon niekedy ze som pekná... alebo ja newiem... uz sa za seba hanbím...... mam komplex .. zo seba .. ked sa ma chyti hned mu beriem ruku pretoze ma pocit ze zas okomentuje alebo si v dusi povie " och tá pneumatika okolo pása je nechutná" :( na druhej strane mi hovori ako má lubi.......... no to ze sa mu isto nepácim ma zoziera a nemám chut to s nim riesit pretoze sa citim zle. neprijemne a trapne to rozoberat :( Mate aj vy takýto problem? dakujem

peta111

..tak na sebe troska popracuj, ale rob to hlavne kvoli sebe a nie kvoli nemu... a potom uvidis co dalej, ako sa bude spravat.. keby ste sa aj rozisli, su aj horsie veci a 8 mesiacov je nic.. ja som dala kopacky po 7 rokoch a tu som...

nefinka

ja inak nechápem, prečo máme my ženské tendencie nechať sa trápiť...keby ťa miloval, tak by si sa mu lúbila taká aká si. nelúbiš sa mu? tak ho pošli do péčka, nech si nájde takú, ako si predstavuje peknú babu a ty sa nebudeš ďalej kvôli nemu zbytočne trápiť

DzanaFX

Tak, ale nefinka má pravdu, však, keď Ťa ľúbi, tak takú, aká si a mal by po Tebe túžiť každý deň a nie buzerovať...Môžem sa opýtať, koľko vážiš a meriaš?? Nikto nie sme dokonalí a preto je nás na svete toľko druhov, aby sme neboli jednotvárni, tak ja nechápem, načo sa niekto s niekým dá dokopy a potom takto buzeruje...

Fantasia

ajhorsie je to zeee Javiem ze on ma luubi ved on mi to neraz povedal ze mu je luto ak mi niekedy povie nieco co ma urazi... ale na druhej strane stale vidim nieco v jeho ociach ako sa pzorie namna a nieeecoo sa mu nepozdaava a to ma uraaza nici ..... v prvom rade skuusim na sebe trochu zamakat...... co aj mienim.. hlavne ohladom postavy ved aj ja sa budem citit lepsie ale na druhej strane..... si myslim ze a niekoho skutocne milujete tak milujete ho aj s jeho chybou...... Preco ja viem tolerovat x veci a on mi to nepriamo vyhadzuje na oci?.... je mi to dost luto ze je to tak...

nefinka

vieš čo znamená milovať? keby ťa naozaj miloval, tak by ti také nehovoril, keď miluješ toho druhého, tak takého, aký je..tomu sa vraví láska

DzanaFX

Ja som mala priateľa, ktorý keď som s apekne obliekla povedal: "Bože, to čo máš na sebe?" a tak išiel k vodeee :-), Keď chlap nevie na Tebe oceniť ženskú krásu, tak nech ide do riti, vyhoď mu to pekne na oči a dupni si!

peta111

..lebo ak s nim budes, co ine ti zostava?? nechat to tak, trapit sa alebo sa zmenit na jeho obraz? a mozno by si casom nasiel inu...