Frajer mi nadava...

Príspevok v téme: Frajer mi nadava...
Slnce

Dobry den, chcem sa poradit mam uz 2 roky frajera ktoreho milujem a on miluje mna. On ma 20 ja 22. Ale mam  s nim problem, posledny rok sa ku mne sprava inak nez ked bol zalubeny.. Nadava mi.. Ked sa napr pohadame kvoli malickosti hned z neho vybehne ze ty si sprosta alebo krava atd.. , ale aj napr ze som prije*ana, pi*a. Mam pocit ze on to nevnima ako nieco zle kedze doma bezne s rodicmi pouzivaju nadavky. Ale mne to strasne ublizuje a isto to nie je normalne aby mi frajer nadaval, nema na to pravo! 100x som sa mu to snazila vysvetlit ale vzdy ked sa pohadame je rozculeny to z neho vybehne.. Nechcem aby moj vlastny frajer ktory mi ma byt oporou hovoril ze som pi*a. Ked sa ho opytam preco to povedal povie ze, v tej chvili si to o mne myslel. Ako sa mam zachovat v takej situacii co mam robit? Len nepiste ze sa mam s nim rozist lebo vsetko funguje pohode len toto je problem..Dakujem

Marina838

Normalne neverim... Hlavne veta: Ked sa ho opytam preco to povedal povie ze, v tej chvili si to o mne myslel.
Slnce, na to ani nepotrebujes radu. Si uz velka, vies hadam, ze 1+1 nie je 11.

pravy huhu

No dobre Maros, ale ona pisala, ze jej nadava, ked sa hadaju. Ked sa niekto hada, tak ma na to dovod. To znamena, ze tym nadavkam musi aj nieco predchadzat z jej strany.

Maros75

Priestupku proti občianskemu spolunažívaniu sa dopustí ten, kto inému ublíži na cti tým, že ho urazí alebo vydá na posmech.
feminity.zoznam.sk

J111

Presne nadavaj mu pre zmenu ty, nejaky cas. Ale ty to sprav rafinovane. Napr. povedz mu, pod sem ty moj kokotik prijebany, milujem ta chujko moj osprosteny a pod. Mozno to bude brat ako super lichotky:D Kto vie, kazdy clovek je iny. Jeden je somar a ten druhy este vacsi:D
Velmi mu tym pomozes:D