Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Po akom dlhom čase vám zabral Citalec?

mima33

AKO STE MOHLI VYDRZAT BRAT PRE BOHA TENTO LIEK VED MNE BOLO KATASTROFALNE PO DVOCH DNOCH SOM HO MUSELA VYSADIT..NEVEDELA SOM NIC ROBIT LEN SOM LEZALA TAK ZLE MI BOLO A TO NEHOVORIM O TOM AKA OSPROSTENA SOM BOLA..

pabloo

mimochodom sa vás chcem niekoho spýtať kto z vás užíval CITALEC, či ste mali niekto z vás bolestí očí alebo niečo také ???

zuzi2222

Antidepresíva zaberajú po 4-8 týždňoch, nie je to také okamžité vyliečenie, ale postupne, najprv sa ti bude chcieť robiť veci, ktoré sa ti v kríze nechcelo, postupne budeš mať viac chuti do života, úzkosti alebo depresie sa budú postupne strácať. Chce to aj popracovať na sebe, nespoliehať sa len na lieky, ale ísť aj na psychoterapiu. Lieky tlmia nepríjemné pocity, to je fajn, ale na to, aby si ich neskôr mohol/mohla vysadiť, tak si to musíš aj spracovať v hlave a naučiť sa inak pozerať na niektoré životné situácie, lebo rovnaký prístup bude viesť po vysadení liekov k rovnakým problémom. Ak nepomôžu lieky ani po 2 mesiacoch, bola by vhodná zmena.Držím palce :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Po akom dlhom čase vám zabral Citalec? - Fórum - ZDRAVIE.sk