Problem s pleťou

Príspevok v téme: Problem s pleťou
principessa

mam 19 rokov a uz par rokou ma trapia stale vyrazky na tvari..uz ich mam aj na chrbte a hrudi, ale mam pocit ako keby to nebolo klasicke akne ale skor daka choroba alebo co....je to akoby podkozne a casom sa s toho spravi akoby vypalene cigaretou dotela a potom je toho jazva,,,,,na tvar si davam mejkap ale ajtak to vydno...v lete je to lepsie, pomaha aj solarium...ale napr tyzdeen som mala uplne cistu plet skusala som rozmyslat co som pocas toho tyzdna robila...mozno je to aj v strave ze treba pravidelne jest a tak...s hmotnostou nemam problem...ale som uz zufala velmia vyskusala som toho uz dost a kozna mi nepomohla.

AnOnYm98

kožná je nanič a keď je ešte mladá tak sa len zaúča ktorý liek pomôže..aj moja taká je .len skúša a skúša čo pomôže ,prídem k nej na 5 minút ,dá mi nový liek a nič..ja kožným neverím ohľadom akné

monikakr87

presne tak detoxikovacia, b-komplex a umyvat tvar prevarenou vodou a susit len odlicovacimi tamponmi
, nato pouzijes obycajny krem marynu, indulonu a td. a nedavaj si mejkap kym plet nebude ok.. ja som mala temer podobny problem. a som ok.

modráčik

principessa,detoxikovat organizmus prirodnou cestou.Problem je v crevach,a ako pises, svoje urobi aj uprava stravy!