Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pharmatex tobolky......

tinka *

Ahoj, áno je to pravda, vyteká ešte aj na druhý deň, je to dosť nepríjemné. Ja som ho zatiaľ použila iba dva krát, ale chystám sa skúsiť tie tobolky, teda ak ich ešte zoženiem.

taraa

nedavno som ich kupil tak nevem..v lekarni pri tescu. a inac tewn krem zevraj je neprijemny a potom vyteka, je to pravda??

chrobak

Ja som pouzivala aj tobolky,aj krem.Mne osobne prisiel krem dost hnusny,sice ucinkuje hned,ale tobolky su v tomto lepsie.Nemusis to kombinovat.Ak nekombinujes,tak rozhodne vzdy novu.

tinka *

Ahoj ja používam Pharmatex, ale nie tobolky,ale krém. Krém pôsobí hneď, zatiaľ čo na tie tobolky musíš počkať 10 minút, kým sa rozpustia. My to nekombinujeme s kondómom, ale s prerušovanou súložou. A čo sa týka toho, tak podľa návodu je to najlepšie, keď si každý ďalší krát dáš novú tobolku. Je lepšie dodoržiavať pokyny v návode.Skús a uvidíš.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pharmatex tobolky...... - Fórum - ZDRAVIE.sk