Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

psychoterapeuticky kurz,

Príspevok v téme: psychoterapeuticky kurz,
mackacka

alebo nieco take... no na psychologii sme sa ucili, ze sa da vykonavat aj tato cinnost, ak clovek, ktory studuje na vs odbor zamerany na cloveka (ja konkr. dvojodborovu psychu)... mna by zaujimalo, ako, kde, kedy, kto, s kym.... proste nezmienili sa nam, ako sa da k tomu dostat, robit psychoterapeuta... ak cosi viete, dajte mi vediet a fajn aj osobne skusenosti. vdaka!

mackacka

ved pisem, mali sme kompetencie psychologa a da sa robit vycvik pokial mas humanitne zamerany odbor (ucitelia, soc. pracovnici, psychologovia, pedagogovia, lekari) len vy som chcela vediet kde, lebo akosi stale nic nenachadzam, maximalne co tu je su skupiny pre deti s autizmom, ale mna zaujimaju konkretne jednotlive sposoby psychoterapie...

drobcek 1717

aj mna by vrlmi zaujmali podrobnosti co sa tyka psych.vycviku

pokial viem trva 4-6 rokov a mozu si ho urobi lekari,psyychologovia a soc.pracovnici
ja studujem soc.pracu a pocula som,ze existuje v cechach aj magistersky odbor zamerany prave na psychoterapiu,konkretne na MU,ale je tam tazko sa dostat,pretoze je to jedine magisterske studium v EU

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.