chrbtica-krk-hlava

Príspevok v téme: chrbtica-krk-hlava
trenkymarek

Zdravim. Popisem moj stav: Akurat som prisiel od zubara a poznate, ked zub. dovrta zobere brusku a vam trase s celou hlavou. Na tom sice nieje docela nic az na to ze ja mam pri tom strasne zavrate. Zrejme to je od krku, mozno zablokovane? Toto iste mavam aj ked idem autom, soferujem a mavam take trochu zavrate. Popripade aj na prednaskach v skole ked kmitam hlavou hore-dole zacne sa mi tak zle hladet a najviac mi pomaha zavriet oci a upokojovat sa. Cez jesen som citil tlak v hrudi no nastastie to preslo, ale ako som si cital ine prispevky zrejme to tak byva pri chrbtici. Je dost mozne ze je to zo stresu, ci si to namislam ale vobec necvicim a to je asi chyba. Skuste mi prosim odporucit co mam robit. Rozmyslal som aj nad masazou lebo mam stuhnuty krk.

danse

Ahoj, tak masáž si určite dopraj, a myslím si, že by si sa mal naozaj začať venovať cvičeniu. V súčasnosti najmodernejšie, ale určite aj veľmi účinné, je Pilates cvičenie a nie je to len cvičenie pre ženy...A stres má na Tvojom probléme určite veľký podiel. A predpokladám, že veľa času tráviš za PC - skús dynamické sedenie - buď s fitloptou alebo dynamickou podložkou na sedenie. Ak za volantom, drieková opierka robí divy s celou chrbticou. Ja mám od firmy Sissel a má to naozaj niečo do seba.