chlamidie? alebo co to je?

Príspevok v téme: chlamidie? alebo co to je?
majt

zdravim vsetkych vospolok. chcel by som vas poziadat o radu. cca pred pol rokom som mal tak tyzden, dva palenie pri moceni. potom to preslo, tak som tomu nepripisoval dolezitost. asi pred mesiacom sa to na dva dni vratilo spolu s bolestou penisu. zacal som hladat na webe, co by to mohlo byt a nasiel som nieco o chlamidiach. ja som ale vytok nemal, tak neviem ci to mohlo byt ono. mam aj dalsi problem (ale neviem ci to suvisi s tymto). akosi som pred tym pol rokom stratil zaujem o sex a nefungujem tak ako kedysi :-( neviete co to moze byt? ako mam postupovat, aby som sa opat dostal "do normalu"? dakujem za vsetky nazory, Majt

koleso

čaute tak ja sa liečim na na tie malé potvorky už 3týždne a to mam v kuse antibiotika. Tie su určené na močové cesty a horné dýchacie cesty a ja som komplet nachcípaný na prieduškach - strach z plúcních chlamidií mám . pripadam si ako hypochonder

liči

Ahojte zdravim vsetkych. Priatel behal po vysetreniach ale mal vsetky testy ohladom semennikov. Mam asi chlamidie. Doktorka sa cudne tvarila ked sa ho pytala ci ma uz deticky. Nemame deti, ale sposobuje to neplodnost a mna to vzalo a teraz musim cakat dva tyzdne na moje vysledky.booooooooze drzte palce....

kuk

ahoj takze ja neviem priatela velmi svrbela mocova trubica no a doktor mu povedal ze ma asi chlamidie prenasaju sa pohlavnym stykom ale aj bazenom ci vzduchom no fasa teraz sa len bojim ci to nahodou nemohol dostat odomna ale ja nemam ziadne priznaky no pre istotu pojdem k doktorovi aj ja .... ako dlho trva vlastne liecba? a je pravda ze to vplyva aj na plodnost? fuuuu

Rae

Mam ten isty problem ,ale tak som to ignoroval az sa ta choroba prejavila tym ,ze sa mi okolo predkozky urobil zapal a popraskala mi predkozka. ou ou bolelo to.Dostal som Klacid SR a varovanie ,ze ked sa to vrati tak ma chcu obrezat. S pociatku to bolo ok,ale casom sa to vratilo. Mam strach(skalpel)

cica

mala som odnoz chlamydii a aj moj partner od ktoreho som to dostala,treba ist k lekarovi,vobec to totiz nemusia byt chlamydie ale aj nieco vaznejsie...a cim dlhsie budes rozmyslat,tym ti to bude prechadzat do horsieho stadia a tieto pohlavne choroby(niektore-sa dost dlho liecia a ak sa neliecia,dochadza k roznym komplikaciam!!!!tak bez kludne ak k obvodakovi ten ta bud vysetri alebo posle k urologovi!!!drzim palce

francies

majt
no, tak chladimie dostanes od baby.baby to mavaju napr.aj po silnych liekoch(ako ja)alebo nam staci, ked sa len kupeme v bazene a uz to chytime.ak Ta Tvoja partnerka popredu neupozorni, ze to ma, tak si radsej daj kondom.moj priatel to mal tiez-odomna, lenze ja som o tom nevedela, lebo som bola v "inkubacnej dobe"a este sa mi to neprejavilo.siel k lekarovy, ten mu dal nejake masticky a lieky, a uz je uplne v pohode.
radsej bez k lekarovi, aby to bolo potom ok