Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

semennik - bolest

Príspevok v téme: semennik - bolest
pedro678

Dobry den,

uz asi 4dni pocitujem neprijemnu bolest na lavom semenniku. Po nahmatani som zistil, ze sa mi tam objavila mala hrcka. Nemyslim si, ze sa jedna o nejaku cistu alebo nieco podobne. Moja otazka je, moze to byt sposobene nadmernym poctom sexualnych stykov? Mozem tam mat len nejaku zrazeninu, alebo ho mat "obuchane"? Dal som si pauzu od sexu a bolest ustupuje. Pocitujem ju len ak sa snazim nahmatat spominanu hrcku. Dnes som sa odhodlal ist k urologovi, avsak ked som tam uvidel 100ludi ihned som sa otocil a povedal som si ze este par dni pockam. Za kazdy nazor vopred dakujem

Magy

Gucci bude nejaka oyebavka, zensky email...
pedro - rozhodne navstevu u urologa neodkladaj!! treba ist skoro rano, kym je tam minimum ludi a mas sancu, ze sa dostanes na radu skoro. kazde otalanie moze len zhorsit situaciu a jedine odbornik moze posudit, ci to vazne je, alebo nie. za kontrolu nic nedas a ak ti povie, ze si ok, budes mat aspon pokojny spanok.

Gucci9

Problem s neprijemnym pachom no podla laickeho zistenia sam na sebe som si vsimol ze mam flak na vaku vajecnikov vecsinou je ruzova a pri zmene pocasia sa sferbi na snedo chcel si som radu alebo dovod tejto zmeny ci sa mam obratit na lekarsku poradnu alebo je to len prechodne. Dakujem Peter

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

semennik - bolest - Fórum - ZDRAVIE.sk