Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Puder na celu tvar?

Príspevok v téme: Puder na celu tvar?
natalka890

baby, vy si davate puder na celu tvar alebo len na leskle partie ako celo , nos atd... a tak ist aj make up, na celu tvar??? lebo mne sa zda ze vyzeram fakt strasne divno ked si dam puder na celu tvar aj make up. ale ked si ho zase nedam tak po 2 hodinach vyzeram jakeby som make up nemala. nemam vobec problem s pletou ziadne vyrazky kruhy a tym ked si dam este aj puder vyzeram jak umela babika.

Krinika

tak načo to používaš?

ja inak na zjednotenie, pleť nemám až takú hroznú, používam makeup od avonu calming effects a púder používam tiež na celú tvár a to tak, že si MALÉ množstvo nanesiem na štetec, a potom ho jednoducho VKLEPEM do pleti

manda276

ja pouzivam tiez na celu tvar...momentalne rimmel stay matte...je super...podla mna lepsi ako ten astor, ktory som si vzdy predtym kupovavala...normalne staci ked si ho dam len rano, zo dva krat si trochu utriem kuskom toaletaka T-zonu a cely den sa vobec nelesknem :)...nie ako kedysi s tym astorom...

natalka890

ja pouzivam afiniton je velmi dobry uz som aj drahsie skusila ale tvorili sa mi z nich vyrazky, neviem preco mozno si ho davam vela.

natalia123

ja zas make up vobec nepouzivam, podla mna make up je najvhodnejsi hlavne pre starsie zeny alebo zeny s problemovou pletou, ktore maju viac nerovnosti koze a vyrazky....pretoze tiez mam pocit, ze s makeupom vyzeram ako babika...a este aj plet je mastnejsia a prave dosledkom toho sa mi robia vyrazky, takze mi ho vlastne ani vobec netraba...akurat si davam len puder- Gabriella Salvete, na celu tvar samozrejme, je velmi dobry :)

dellya

ja používam 24h Dermacol hypoallergenic odtien č.2, ten nanesiem na umytu a nakrémovanú tvár .. potom aj púder, Miss sporty So matte, tiež na celú tvár ...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Puder na celu tvar? - Fórum - ZDRAVIE.sk