Veľmi mi chýba vzťah

Príspevok v téme: Veľmi mi chýba vzťah
samaaa

mám 26 rokov, mala som dva dlhšie vzťahy, už rok som sama a veľmi mi chýba vzťah. Najhoršie je, že neviem kde a ako nájsť priateľa. Ja viem, hovorí sa, že to príde vtedy ked to človek nečaká ale už mi to fakt chýba, mať niekoho, na koho sa tešíš, s kým prežívaš pekné chvíle, na koho sa môžeš spoľahnúť. Chodíme s babami von, na koktejli, občas na disku, ale zaujímajú sa o mna takí, o ktorých ja nie.. Skúšala som aj zoznamku.... Nejde mi ani o výzor, prišla som na to, že by som vedela mať vzťah aj s človekom, ktorý sa mi na začiatku nepáči vôbec, hlavné je pre mna, aby sme si sadli, aby sme sa mali o čom porozprávať bol inteligentný, gentleman, mal podobné názory a jasné musí tam byť chémia. Vačšinou si rozumiem so staršími chlapmi cca o 5 rokov staršími. Ako nájsť toho pravého,?

poussine

ano, da sa povedat ze "uz som za vodou" :) zo zaciatku to nebolo lahke, hlavne ked niekto nieco naslubuje.. a po 3 rokoch to vyzera uplne inak :/ hm... tiez si sa s niekym rozisiel?

lost

Ja vam skutocne, ale skutocne (asi) zavidim

Alkohol brat ako zabavu...

Ze nalejem a idem :D jednoduchsie (a lacnejsie) ako benzin do auta.. ach sakra :D

mam sa co od vas ucit, mam sa co ucit mamicka..

poussine

Ma to svoje pre aj proti ;) . Niekedy si prajem mat opat pri sebe niekoho, s ktorym by som sa citila fajn, s ktorym by som si mohla pustit nejaky film alebo serial a pritulit sa, alebo ist niekam do kina, na pizzu a pod, no niekedy zase rozmyslam nad tym, ci by som sa opat nesklamala. Posledny vztah (ktory bol vlastne prvy taky vazny) ma celkom zabolel.

poussine

Da sa to zvladnut, nastastie, nie som na medicine :). Rozvrh mi vychadza vzdy celkom fajn a odkedy som nezadana, mam toho casu viac :) .

poussine

Pravdupovediac, vôbec som nerozmýšľala, že by som sa mohla vážne zoznámiť s niekým tak, že ho budem doučovať franinu. Každý si pod tým hneď predstavuje bozkávačky a pod. :))) a aj z toho dôvodu, že mám väčšinou študentky (ako som písala) a keď už chlapci, tak v rozmedzí od 10 do 16 rokov :D