Veľmi mi chýba vzťah

Príspevok v téme: Veľmi mi chýba vzťah
samaaa

mám 26 rokov, mala som dva dlhšie vzťahy, už rok som sama a veľmi mi chýba vzťah. Najhoršie je, že neviem kde a ako nájsť priateľa. Ja viem, hovorí sa, že to príde vtedy ked to človek nečaká ale už mi to fakt chýba, mať niekoho, na koho sa tešíš, s kým prežívaš pekné chvíle, na koho sa môžeš spoľahnúť. Chodíme s babami von, na koktejli, občas na disku, ale zaujímajú sa o mna takí, o ktorých ja nie.. Skúšala som aj zoznamku.... Nejde mi ani o výzor, prišla som na to, že by som vedela mať vzťah aj s človekom, ktorý sa mi na začiatku nepáči vôbec, hlavné je pre mna, aby sme si sadli, aby sme sa mali o čom porozprávať bol inteligentný, gentleman, mal podobné názory a jasné musí tam byť chémia. Vačšinou si rozumiem so staršími chlapmi cca o 5 rokov staršími. Ako nájsť toho pravého,?

poussine

blade : oooch, tak pockat :))) ja som myslela serioznych studentov!:) resp. mam vacsinou studentky, ktore idu maturovat z francuzstiny, alebo doucujem tych, ktori sa pripravuju na skusku DELF :) v laske sa mi teda vobec nedari, hlavne po rozchode spred par mesiacov, kedy som sa dost sklamala :/

poussine

Treecat : "ist zit" , ten vyraz mi pripomina spoluziakov na ZS, ktori to zvykli casto opakovat :) nic v zlom :)))
Ja na diskoteky chodim malokedy, viac sa zabavim ked sa stretneme s kamaratmi u niekoho doma, zahrame hry, spapame nieco fajne a je nam spolu dobre, mame svoj vlastny humor :)

lístie

zaujímavé, že každý druhý človek tvrdí, že mu stačí verný človek, ktorý nepije, nefajčí ako mu nezáleží na výzore a peniazoch a ak príde na lámanie chleba, tak v konečnom dôsledku aj tak vždy vyžaduje viac ako si myslí. Príliš veľa premýšľame a analyzujeme, skúmame, hútame a dúfame...Potom sme sami..... Ja mám už náhradný plán - chatka na opustenom mieste, kde si budem chovať zvieratá a pestovať rastliny a nemyslieť na chlapov,len si žiť svoj život, inak to už nevidím :).

blade

poussine ako to ze v laske nie, ked mas tolko studentov ako pises tak to musi byt lahke, alebo sa mylim? mas ich preklepnutych vidis ako vyzeraju ako sa k tebe spravaju

Valium

Treecat - alkohol nerovná sa zábava (pre nás). Vieš keby sa našli podobno zmýšlajúci ludia ako sme tu my, tak by sa vedeli zabaviť. Proste už len rozprávať sa s niekym o niečom inteligentnom dokáže človeka naplniť. Ale keď sme porozhadzovaný po celej republike tak je to horšie.