Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prekladateľstvo, tlmočníctvo UMB BB

Príspevok v téme: Prekladateľstvo, tlmočníctvo UMB BB
regina92

Ahojte, mám problém s vypĺňaním prihlášky. Na ich stránke som nenašla absolútne nič k mojej otázke, tak mi prosím pomôžte tí, čo ste si prihlášky vypĺňali na túto školu.
Môžem si na jednu prihlášku napísať viac kombinácii jazykov z uvedenej ponuky v odbore prekladateľstvo tlmočníctvo? (fakulta humanitných vied)
Ďakujem za odpovede:)

regina92

vretenna, dávam si prihlášku asi len na UMB do Bystrice, tam si možeš dať max. 2 prihlášky na fakultu humanitných vied a teda nestojí to málo.. kombinácia maďarčina a nemčina.
Možno si dám ešte jednu do BA na UK, aby som mala väčšiu šancu že ma niekam vezmú. A ty? Aké jazyky by si chcela študovať?

myslitel

Ludia prosím Vás , na tejto škole je prekladatelstvo aj Taliansky jazyk a kultura ,lenže som tam našiel , že to má len Bc stupeň a Mgr už nie .... je to tak ? Čo stým aby som mal aj Mgr ak by som sa tam rozhodol študovať ? Vdaka za odpoved :-)

isuda

ahoj, ja tam studujem, myslim ze na prihlasku si mozes dat iba jednu kombinaciu..na druhu budes potrebovat dalsiu prihlasku...teda tak to bolo pred par rokmi ked som sa ja hlasila.ake jazyky si ides dat?

vretenna

ahoj s tou prihlaskou ti neviem poradit ale tiez som v posledom rocniku a chcela by som ist studovat prekl-tlm. ..
aku chces kombinaciu a kde vsade si davas prihlasky?

ozembuska

Do kolonky napis napr. Anglický jazyk a kultúra, ruský jazyk a kultúra. (podla toho ake kombinacie su v ponuke a co si si vybrala)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prekladateľstvo, tlmočníctvo UMB BB - Fórum - ZDRAVIE.sk