Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kurz image - maker

Mariskaa

Ja som dostala kurz líčenia a vizáže od sestry. Takmer dva týždne som strávila učením sa najzaujímavejších techník líčenia, nanášania make upu a kombinovania tieňov, techník a naučila som sa tam asi milión zaujímavých vecí. Navštevovala som základný basic kurz. Dávam link : makeupinstitute.cz;) ja som bola mega spokojná ;)

Hana182

Ja som bola na kurze Image Maker a môžem ho jedine odporúčať. Kurz som si užila, naučila som sa všetko čo som chcela a teraz je zo mňa profesionálna stylistka a vizážistka.

spokojna

ahojte dievcata, ja som Image-maker kurz vychodila v Le provocateur, alebo Novetvare.sk nedavno, lebo vlastne oni to cele vymysleli postavili a davaju k tomu aj certifikat certifikovany ministerstvom skolstva, aspon viem, ze to nie je len nejaka napodobenina, ako je tych teraz kurzov kopu. zahltili ma informaciami, bolo toho fakt strasne vela, ze som az necakala, ze sa budeme tolko ucit. licili sme a licili, naucili sme sa strasne vela. priestory boli obrovske, vsetko nove, kopec licidiel. dostali sme aj kazda kompletnu sadu stetcov, lebo na inych kurzoch sa vsetky licia s jednymi stetcami, a potom som z toho mala problemy s kozou, takze tu to mali skoze spica vychytane.
mali sme niekolko lektorov, vsetko profici z telky a podobne. ja som spokojna a boli sme aj super partia. isla by som znova. mozem len odporucat. A ta cena za to co ponukaju je uplne adekvatna. Presla som uz niekolko kurzov, ale tento konecne stal za to. dakujem.

katuska31

Ahoj, Zofinka ja som bola v bratisave na kurze Image-Maker v agenture leprovocateur, maju aj modelingovu agenturu tusim, maju aj stranku myslim ze to najdes na stranke novetvare.sk tak je popiska k tomu, ale ja som tiez ako Ty hladala, ktory bude seriozny a dobry kurz a vyslo mi z toho vsetkeho tento. Skus sa pozriet na tento, aspon moje odporucanie. ahoj moja.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.