Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako mam zacat znova zit?

Brenda

no to silne pochybujem on by toho nebol schopny viem aky su chlapi ale on taky neni.a to pisem preto lebo ho dobre poznam.:/

paganstorm

som na pokeci, mail tu mam uvedeny, ale ak chceš pisať aj teraz, dať ti radšej služobny, leo v robote mam pokec blokovany
monika.mikulikova@justice.sk
ale neboj, chlapi to lepšie znašaju ako my, ten chajzel si raz dva najde nahradu :-D

Brenda

no tak take nepoznam...a si na pokeci alebo tak ci? a inac si mi nieco pripomenula ze aj ten moj byvaly je na vyske a teraz sa zacinam bat ze to nedokonci koli mne..:(

paganstorm

Brenda
najhoršie bolo že som musela z vysokej odisť, čo ma niekedy mrzi, lebo hlavu som mala plnu zaparatanu nim a nezvladala som sa vobec učiť na skušky, cele noci som neprespala a ked som sa mala cez deň učiť, bola som unavená a myšlienky mi utekali k nemu
fakt jedine ta robota, tam som sa na to musela sustrediť a aspon chvilu išiel v mysli na vedlajšiu koľaj
bude to už rok od rozchodu a nemožem povedať, že by som bola uplne ok ale ked porovnam svoj stav ešte spred 3mesiacov, tak je to hooodne lepšie :-)
tak medzi BA a TT, Báhoň, ak ti to niečo hovori
veď ak chceš, možeme niekedy zbehnuť na kavu/kofolu pokecať :-)

paganstorm

Brenda:
no to je to najhoršie, čo možeš urobiť Brenda, lebo sa v tom budeš len utapať, mne hodne pomohla brigada, lebo popri vysokej som mala dosť volneho času, ktory som všetok travila s byvalym a zrazu som nevedela čo so sebou ked odišiel
odkial si?

bibisa

uz si to raz spravila.a kedze k tomu doslo asi to tak malo byt.nesmies sa teraz vraciat do minulosti ze co ak som urobila chybu alebo co ked to mohlo byt inak.teraz uz s nim niesi tak sa pozbieraj a zacni zit inak.chod na masaz.daj si novy uces.alebo si kup nieco co si si vzdy chcela kupit.urob nieco co ti pomoze na novy zaciatok.to velmi pomoze ;)

Brenda

smutna vila
tak to som si pisala uz dlho aby som si to ujasnila a zistila som ze ho beriem ako kamarata..proste je mi cudzi jeho bozk a tak..a to si myslim ze to bol jeden z dovodou na rozchod...hej aj mne rozum vravel ze sa mam rozist ze to uz nema perspektivu.a moc som si nebola ista aj do buducnosti.:(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako mam zacat znova zit? - Fórum - ZDRAVIE.sk