Zuby, Krvácanie ďasien - bolesť

Príspevok v téme: Zuby, Krvácanie ďasien - bolesť
DzanaFX

Ahojte, môj kamarát ma takýto problém : ta krvaca mi spod zubov boli ma rana velmi kde am vytrhnuty zub a boli ma aj predny zub ktory mam krivy vsade sa mi vytlaca krv spod dasien a mam problemy ze sa mi tlacia aj osmicky a na tej strane co mam tazkosti mi rastie osmicka do kriva ta ja fakt neviem..

Viete mu pomôcť nejakou liečbou domácou, alebo ako má zmierniť bolesti? Lekár mu povedal, že to nič nie je, že netreba ani atb, mne sa zdá, že má nejaký zápal, berie na to len ibalginy, ale už ich pobral až až, poradila som mu preplachovať harmančekom ústa, neviem ako mu ešte pomôcť, zažil toto niekto? Čo má robiť, dnes akurát zas prišiel od lekára...takže chce trošku počkať, či to zmizne..Ale ja pochybujem, no on je tvrdohlavý trošku...Vďaka za odpovede...

dect

podla mna ti hrozi paradentoza,aj ja som to mala.zubar mi pod dasnami vybral zubny kamen-vycistil mi to.viac som sa zacala starat o zuby,kup.som si elektricku kefku,dobru zub.pastu a aspom 2krat do roka chodim k zubarovi na vycistenie.podla mna by si mal rychlo aj ty k nemu zajst,ved on vie najlepsie co ti pomoze