6 rocny v noci vracial

Príspevok v téme: 6 rocny v noci vracial
svetka

Dobry den, prosim o radu, moj syn ma 6 rokov, vnoci z nicoho nic zacal vraciat, hoci ces den nejedol nic take z coho by bolel zaludok alebo brusko..na to si davam pozor. Ale..prve sa stazoval na usko ze ho boli, usko prestalo ale nemohol zaspat potom tak asi o 3ej v noci zvracal a uz ani nemal cim chudacik. Rano o takej 8ej uz bolo dobre len sa mu bojim dat niecoho sa aj napit, urobila som cajik na upokojenie aj trosku med. Sme v zahranici a nemame este lekara poradte prosim co mozem dat pit alebo jest, dakujem za kazdu odpoved.

RadekP.

Rozhodne nesuhlasim, ze lieky su jed. Keby si mal male deti, neodmietol by si im pomoct. Ja lieky tiez moc neuzivam. Radsej sa venujem prevencii, ale u deti je to ine. A ked chodia do skolky, hned nieco chytia. Ja som rad, ze nurofen a spol mame.

Katula18

Jednoznacne nasadit dietu. Kvetka 134 to napisala dost vystizne. A vidim tu nazor nasadit sirup od teploty. Rozhodne nie, lebo by mu to zbytocne drazdilo zaludok. Ale nurofenovy cipok nic nepokazi.

Vargoša

Ahoj. Ja vtedy nasadim dietu, len ryza, jablko osupane, banan, mrkva. Od teploty davam cipok Nurofen, aby sa chudiatko nepozvracal.

Kvetka134

Mila svetka, to moze byt uplne ubycajna viroza - crevna. Dolezite je upokojit zaludok. Najlepsi je slaby cierny caj a mineralne vody - nebublinkove a dobra je aj coca-cola. Caj moze byt trosku prisladeny, najlepsie ovocnym cukrom. Pit len po troskach a casto a nic teple, vsetko radsej trosku chladnejsie. Ak uz 4-6h nezvracia, tak zacat s dietnou stravou po malych sustach - varena ryza, varena mrkva, varene zemiaky. Ja davam kukuricnu krupicu varenu vo vode. Suchare s cajom, neskor varene kuracie maso. Prve tri dni ziadne mlieko a tuky. Ak by mal vysoke teploty, urcite znizovat, ja pouzivam Nurofen cipky. Lieky podane ustne by mu mohli este viac uskodit. Teplotu je dobre mat pod kontrolou, aby sa zbytocne nedehydroval. No a ak to neprejde po par dnoch, urcite kontaktovat lekara.

niky123

Pre každého, kto bude riesit podobny problem : moj syn mal bolesti ucha a ziadne ine priznaky. Na usnom vsetko oki. Na noc som mu musela dat nieco na bolest - mala som nurofen sirup - a na druhy den som zistila, ze je to rastom mliecnych zubkov. Doktorka mi potvrdila, ze zuby a usi su prepojene.

Alexxxander

Ryza, trochu kuracieho, lahka kuracia polievka

len suchare by som nejedol .. nie ze by to nebolo v pohode ale co neznasam vracat tak to su pyskoty a suchare ... fuj este v krku to skrabe ked to z teba leti von

blondula

v prvom rade pri tam malom dietati bolo treba vybavit lekara,stat sa moze hocico !! ja sa chystam za priatelom do zahranicia tiez a nebolo by debaty,keby mu to nepripomeniem,nech si zisti ako je to s detskymi lekarmi ! :D teraz mu mozes dat len cajik a suchare papat ! alebo sa popytat aj v lekarni,urcite ti nieco poradia...