Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Záleží vám na tom,či máte zo skúšky A alebo E ?

sweater

no mne urcite nie, ta skola je strasna otrava a nuda a som rad ze vobec prejdem, aj ked neviem preco som s toho rad ked ma to hrozne nebavi... musim porozmyslat co so sebou lebo len takto sa tackat ani neviem kam ma zoziera, urcite spravim nejaky razny krok v blizkej buducnosti, uvidim ako sa veci vyvinu a podla toho...

Antie333

Hmm,mne uz ani nezalezi,staci mi aj E,kedze nasa skola je taka uzasna,ze naberie studentov, a potom ich pekne priereduje,cize to tak potom vypada + ked ma clovek take stastie ako ja,ze si vzdy schyta tie najlepsie otazky :)))).....aaach jaj,ta aura :))))))

Lumik

mne aj zalezalo, pokial som nedosiahol potrebny priemer, ktory bolo treba na prijatie na odbor kde som chcel ist, alebo ked islo o predmet ktory som povazoval za dolezity.

anamarie

lost, pravdaze, skola musi aj bavit aj clovek musi byt ambiciozny. Ja som splnala obe poziadavky, tak sa mi darilo. A za vyborny prospech som dostavala $500-$1000 za semester prospechove stipko, tak potesilo.

*inko

lost, ano verim :) hlavne kvoli tym spoluziackam si tam mohol vydrzat :)))

a este co sa tyka znamok, tak neviem preco, ale ja mam z najhnusnejsich predmetov dobre znamky, a z oblubenych a lahkych horsie :) uplne naopak
a ja sa teraz snazim, aby som tromfla sestru, ktora mala cerveny diplom :D ja viem, hlupe odovodnenie :D

macka26

nie nikdy ma to nezajimalo. mala som aj A aj e a som tu s diplomom. spoluziacka mala cerveny diplom... ale co z toho do zivota? absolutne nic

ajajaja

mne na znamkach vzdy zalezalo, ale odkedy som na vysokej,tak si nemozem dovolit ich brat nejako vazne,lebo uspech uz je to,ked skusku spravim...no a co sa tyka stipka, pri mojom mozgu a podmienkach,kt.by som musela splnit,sa radsej vyspim :D

lost

inko a veris mi, ze teraz to aj trochu lutujem, ze som nepokracoval? :)
skoda, nemam rad tu dynamiku akou sa tou reba venovat, resp. ono sa tie zakony menia, ale tak, ak vies :) na co myslim :) kto umi ten ... a v ucto to plati asi dvojnasobne :P keby som aspom nal kontakty na byvalych spoluziakov :D ale .. boli tam len same spoluziacky..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Záleží vám na tom,či máte zo skúšky A alebo E ? - Fórum - ZDRAVIE.sk