Potravina

reprak

Hej,ešte lepšie keď musi..xD

Ne,nesom vynimočny..

Je to tažke to na hrazde,ale tak budem skušať stale a ono to pojde už potom aj samo..

xdanielax

No ale ved to je to najjednoduchsie co s tym aspon mozem spravit - ze si to poviem :) Keby som sla spat s tym, alebo keby som stale rozmyslala nad tym ake je vsetko zle, aka je nuda a neviem co hocico negativne, bolo by to vsetko este ovela horsie,nez je realita. A ty zijes specialne? ;)) si vynimocny? :-O

Ten cvik na brucho, ze dvihas pokrcene nohy? to je celkom neprijemne :)) ja som minule robila take ze som sa na takom stroji "oprela" o ruky pokrcene v laktoch, nohy visia a dvihala som vystrete nohy, som myslela, ze mi roztrhne brucho :DD nechutne!! ale treba to skusat - potom to ide lahsie a lahsie, tak ako vo vsetkom :-) ani nevies jak.
pocuvaj, ved ja ked som uuuplne prvykrat isla na sikmu lavicku ze idem cvicit brucho, tak ja som sa ani nedvihla. Ani som vlastne nevedela zapojit tie svaly tak, aby som sa dvihla proste uplne som vypla. :DDD Ked si spomeniem na svoje zaciatky :D to su vtipne pribehy, ale na druhej strane je vidiet, ako sa to da, ked clovek chce.

reprak

Tak to je umňa trochu zložite..Ja nežijem tak jak ostatní..Napr. jak ty,že si povieš že zajtrajši deň možno bude lepší..

Ale nechcem o tom hovoriť..

Dnes som si pridal do treningu aj ten cvik na hrazde-že sa zavesíš a dvýhaš kolena ku hrudi..Dalo to dosť námahy,som si myslel že sa už v poslednej serii povraciam..Ale šak sranda musi byť i keby na chleba nebolo..

xdanielax

fakt? :-// a cim to?

mimochodom, aby si vedel ze na teba myslim, aj pri vecernom citani: -odkaz odstránený-

mozno sa inspirujes.

u mna je to s tymi blbymi a dobrymi dnami na striedacku. Ale vzdy sa snazim mysliet pozitivne. Najdem si nejaky ciel, na ktory sa sustredim, napriklad aj toto cvicenie. A vzdy si vravim, ze ten den bude len tak zly, ako mu "dovolim" :-) samozrejme, niekedy som nasrata (jak dnes) ale tak to uz byva. nevadi, zajtra je tu novy den, mozno bude pekny :-)

reprak

No hej aj ja by som mal to jedenie asi trochu obmedziť..Jesť po menej a častejšie..

Jaky som mal deň? Ty sa radšej pochvaľ..

xdanielax

no uz mas odmakane na dnes?
ja veru ano! som taka nasrata, ze som to odcvicila ani neviem ako :DD
a teraz mi je aspon fajn - teda v ramci moznosti. ..
uz som sa najedla konecne, zas trochu viac nez by sa patrilo, toto musim zmenit, hned. Odteraz.
aky si mal den?