Decolen

Nelina27

modla mojho nazoru zbytocne vyhodene peniaze, radsej si za to kup dobru push up podprdu alebo zacni setrit na silikony :-))))

maxidena

awojky ja som tiez brala decolen :) aziadna slava ...ani nevyrastli ani sa nespevnili...akurat mam z nich vyrazky na tvariiii.... aaaa mam pocit , ze osm trocha pribrala...zbytocne vyhodene 30 eur ..a pre nic za nic :P dobre na nas zarabaju:P uz nikdy

miriam336

uskodit ti to urcite nemoze
ani s antikoncepciou,
teraz je antikoncepcia na malych davkach hormonov narozdiel spred 10 rokov

kristen

cawtee mam 15 a moze mi to uskodit ak by som zacala brat decolen ?? lebo nwm citila by som sa lesope s prsiami lebo su pomene dost male este som pocula o estrozine ze ziadne vedlajsie ucinky a je to doplnok len nwm decolen by som btrala skor .. mozem ?? ci by mi to uskodilo ??pls poradte

kaciatko_7

pre lucy333: ano decolen su hormony, obsahuje totiz fytoestrogeny, cize "hormony" z bylin, ktore maju rovnake spravanie ako zenske estrogeny... ja by som ich spolu s antikoncepciou neodporucala uzivat... hoci su to hormony na prirodnej baze, moze to ovplyvnit cyklus... aj som citala jeden prispevok a podla neho, rakovinu prsnika moze sposobit nadbytok hormonov v tele...

lubka1001

Ja mám s decolenom dobre skusenosti...mam 53 rokov, uživanim decolenu, nemám žiadne ťažkosti s návalmi, prsia su naozaj pevnejšie..neviem ho teraz zohnať,vraj firma,ktorá ho vyrábala už zanikla

mary-anne

je mozne, ze by sa mi zacali tvorit vyrazky na dekolte aj tvari z uzivania Decolenu?
uzivam ho mesiac (ako vysledok ziadny), ale zacali sa mi tvorit zapalujuce sa vyrazky na dekolte a aj na tvari.
lebo nic ine ma nenapada, z coho by to mohlo byt.
dakujem

luciaaicul

!!!!OPRAVA !!!!!
Ahojte, ...Decolen co ponukam nizsie je orginal 3balenie so 180 tbl - davka na 3 mesiace...za 20Eur). V pripade zaujmu sa mi ozvite 0905183568