Decolen

RNG

na zvacsenie prs su rozne prostriedky a rozne zlozenia ucinnych latok, pozri na
-odkaz odstránený- a tam najdes rozne latky, ktore sa nachadzaju aj v decolene.

zmurka

RE: lettynka

ahoj,
Decolen by Ti mohol pomoct, ..bol urceny prave na podobne ...plnost a spevnenie tvaru, nie na samotne zvacsenie. Treba vyskusat, ja mam s nim dobre skusenosti ..len uz sa tazko zhana. skus pozriet niekde na internete.

luciaaicul

Ahojte, ...ak zhanate Decolen mam k dispozicii este zopar orginal 3baleni navyse (120 tbl - davka na 3 mesiace, za 20Eur). V pripade zaujmu sa mi ozvite 0905183568.

lettynka

ja ani tak nechcem zvacsit prsia len by som chcela aby sa zagulatili ..bo som dost schudla a prsia mi ochabli...myslite ze to pomoze??

nita77

prajem pekný dník...
Sľúbila som napísať...tak píšem.Brala som decolen 2 mesiace a nič.Musím priznať ,že mi to nepomohlo...Tak držím palce ale asi je to hlúposť.Skôr verím vo zväčšenie z HAT.Som aj po dojčeni ale nezabralo mi to pa pa

lucy333

decolen su hormony? :-00000
su to len bylinky ale urcite nie hormony... to by potom stacil decolen a nemusela by som brat antkikoncepciu... proti pocatiu

pupaska

mna zaujima nasledovne: Decolen su vlastne hormony, nie? a ked berie zena HAK a este aj toto, nie je to zataz pre organizmus? a nemozu tie hormony z Decolenu nejako uskodit?

hola

Ahojte dievčatá stále to iste dookola decolen nieje na rast prs, ale na spevnenie a zguľatenie. A antikoncepciu kľudne môžte brat nemá to žiadny vplyv.